Pages

20. juuli 2015

KRISTALLID PEITU!: uut Universiaalist


Selle postituse oleks vast võinud eelmisega koos teha, aga ups! Ei teinud :) Ma olen endale mõnda aega juba otsinud ilusat karpi, kuhu saaks oma kristallid peitu panna, kuna kartsin, et liigne päike teeb neile liiga. Ootasin kannatlikult, et see karp minuni jõuaks ja siis ta tuli - ikka oma töökohast, uut kaupa lahti tehes, pakkisin selle lahti ning silmad lõid särama - ideaalne! Maksis karp 8.- ning psst! neid on veel :) Suuremaid ja väga ilusaid!

Rääkides kristallidest, siis nädalavahetusel käisin Joogafestivalil ning soetasin endale tõenäoliselt kõige ilusamad ja võimsamad kristallid siiani! 3 seleniiti, mida ka teile õige õige pea näitan! Nad on iiiiiimelised!!

Praeguseks kõik, ma üritan peatselt teieni tuua palju pilte, mis eelmine nädal tehtud sai koos Martaga (blogi facebooki lehelt leiate ühe) ning proovin üldiselt rohkem blogimaailmas jälle sees olla :)

Olge mõnusad!


5 kommentaari:

 1. Nii ilusad. Tahaks ka sellist kogu omada. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aga kes keelab :) minu oma on ka vaikselt kasvanud ligi 3 aastat juba... + siin pildilt puuduvad mu kaelakeed ja muud ehted, mis samuti poolvääriskividest.. ja need seleniidid, uued.. oeh :) need on võimsad!

   Kustuta
 2. wow ! see tõesti mega ilus karp :) kust kohast sa selle ostsid oleks isegi sarnasest huvitatud :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu oma on Telliskivi loomelinnakus Universiaalis Universumist, aga vanalinna poes ja muudes univerisaalis poodides peaks ka neid olema :)

   Kustuta
 3. Nii lahe oleks lugeda pikemalt Joogafestivali muljetest... !!! ;)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign