Pages

26. juuli 2015

NEW IN: AMAZING SELENITEOlles väga kõrge vibratsiooniga, soodustab seleniit meeleselgust ning juurdepääsu ingelliku teadvuse juurde. See kristall aitab ankurdada valguskeha ning kogeda selle vibratsiooni siin Maa peal. Puhtal, pisut läbipaistval seleniidil on eeterlikud omadused ning väidetavalt on ta vahendajaks valguse ja mateeria vahel. Olles küll iidne kivi, on seleniidi puhul tegemist ühe kõige võimsama kristalliga, mis vahendab Maale uusi, kõrgemaid vibratsioone. Seda kivi saab kasutada seiramiseks (kolmanda silmaga vaatamiseks), et näha ette võimalikku tulevikku või et teha kindlaks, mis on aset leidnud minevikus. Olles kaootiliste emotsioonide võimas hajutaja ning stabiliseerija, tagab seleniit juurdepääsu alateadvuses toimuva mõistmise juurde. Maja ümber paigutatuna loob seleniidist võrgustik teie kodule vägeva kaitse ning tuppa asetatud kivi tagab rahuliku ja harmoonilise atmosfääri. NB! Seleniit on kõrge vibratsiooniga kivi.

- valgusesaar.com

Lubasin teile näidata Joogafestivalilt soetatud kristalle. Kokku maksid nad 10.-, tõeline saak! :) Kuul asub praegu teiste kuulikeste juures, puustendi peal ning teine, millel inglise keeles tore nimi ''selenite skyscraper tower'', asub magamistoas, uue riiuli peal (too, mis Tigerist soetatud, näed SIIT).

aah ma olen nii õnnelik nende üle!

paid,
Marili

2 kommentaari:

 1. Marili, oskad sa mulle ehk soovitada mingisugust netilehekülge, kus on kirjas, milline kristall sobib teatud tähtkujule. Olen ise ka otsinud aga ühes kohas kirjutab ühte, teises teist. Milliseid kristalle soovitad koju loomaks head õhkkonda?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kodu kohta on mul sulle ideaalne artikkel :) http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/kujunda-kodu-energia-kristallide-abil-harmoonilisemaks?id=69695605

   Loodan, et leiad sellest inspiratsiooni. Mis puutub tähtkujudesse, siis ma ei usu väga, et nende järgi peaks kive valima, pigem ikka sisetunde järgi.

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign