Pages

3. juuli 2015

ON SOE, ON HEA, ON TORE


Ma pole vist kolm päeva kodus arvutit lahti teinud.. vabandust selle pärast! Üritan mitte väga pabistada, kuna kes nende soojade ilmadega ikka arvutis istub. Ehk vaid mina, kes iga päev õhtul kella 19ni tööl on :) 

Igatahes, kuidas läheb? Juulikuu on juba avalöögi saanud ning loodetavasti ühel hetkel saan ka täiega suvitada! Järgmine nädalavahetus lähen emale külla Pärnusse, äkki õnnestub varbad merre pista :) 

Mul on seljataga olnud üks vägagi tavaline töönädal, kuid.. KUID! Ma vist unustasin Teile mainida, et mu parim sõbranna tegi mulle üllatuse ning tuli Prantsusmaalt külla! Ta tuli reedel, kui kesklinnas tööl olin ning ma oleksin peaaegu ära minestanud. Pool tundi hiljem vetsus olles ei saanud värisevate kätega püksegi jalast :D Aga ma olen nii õnnelik! See on tõesti parim üllatus, mida ma kunagi oma elus saanud olen! 
Eile käisime koos jalgpalli vaatamas (kui kallim töötab Fc Floras, siis ju ometi peab mängudel käima ja kaasa hõiskama, eriti kui tasuta mängudele saab, hehe) ning peale seda tegime kiirelt paar klõpsu, et Te ikka mäletaks, milline ma välja näen :D Endiselt roosa, kuid nüüdseks juba heledam (kaks pesu on neid ikka kõvasti heledamaks teinud...), aga rahul, õnnelik ja tänulik.

Ma ei ole siiani jõudnud ära vaadata eelmisest pühapäevast pilte... äkki homme. Samuti kirjutan varsti valmis ühe meigiarvustus postituse ning Martaga kavatseme samuti palju palju pildistamas käia, et oleks terve suve jagu häid pilte!

Praeguseks aga aidaa, nautige täiega päikest, aga kasutage ka kaitsekreemi eks :)

paid,
Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign