Pages

23. juuli 2015

PINK CONCRETE

Püksid, kaabu, jalanõud - H&M, kleit - Mohito

Lõpuks jõuan nende piltidega tegeleda, mis täpselt nädal aega tehtud said! Käisime Martaga (link) Männikul ringi luuramas ning ägedaid kohti avastamas. Sain väga erinevas stiilis pilte, siin ühed neist Teie ees :)

Keegi kirjutas kommentaaridesse, et ma võiksin kirjutada pikemalt Joogafestivalist, aga kuna ma olin seal tööga seoses, siis ma ei käinud ühelgi loengul, joogatunnis, kontserdil. Üks erand oli - laupäeva õhtul kell 21 nautisin vihma käes Tane Mahuta esinemist. Seega siin mu põhjalik festivalikirjeldus lõpebki - minu jaoks parim hetk oli seleniidikristallide ostmine, millest eelmine postitus põgusalt rääkisin. Nad ootavad praegu kannatlikult, et ma nad pildile püüaksin.

Üldiselt läheb mul üsna toimekalt - nädalaalgul tegime koos sugulastega oma vanaemale mõnusa lastelaste päeva, esmaspäeval käisime kontserdil ja teisipäeval nautisime spa-mõnusid. Eile tähistasime Marta sünnipäeva (mis on küll alles pühapäeval, aga ta läheb laupäeval juba ära - üritan sellele mitte mõelda, eile juba nutsin korraliku peatäie), täna saan oma õega kokku, keda pole juba liiga kaua näinud! Niiet korralik perekonna nädal on olnud :) ja perekond ongi kõige olulisem! Minu pisipere koos Jüriga on mu lemmik, see valmistab mulle hommikust õhtusse nii palju rõõmu, naeru ja lausa õnnepisaraid! 

Loodan, et ka Teil on olnud tore nädal ning ees ootamas veelgi toredam nädalavahetus!

paid,
Marili

4 kommentaari:

 1. See natuke kulunud toon juustes on nii kena!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh :) Mullegi meeldis, nüüdseks küll värvisin üle, pealt läks juba liiga heledaks. Aga eks ma kulun uuesti ja uuesti :)

   Kustuta
 2. Nii vägev kleit ikka! Ja no ma poleks tulnudki selle peale, et koos pükstega kanda...
  -P.
  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänksu Piiakas :) Ja kusjuures ega ma poleks ka selle peale tulnud, aga poes proovisin seda kleiti nii mööda minnes ja just nende samade pükstega, siis vaatasingi, et ohooo - nii just sobibki :D

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign