Pages

6. aug 2015

4 KAADRIT ELUST ja muidu loba


Mõned pildid elust-olust. Esimene pilt on esmaspäevast, mil käisime Piiaga blogist Bowtie Diary uue Tippmodelli hooaja moeshow salvestusel. Sain pilgu peale heita uue hooaja modellidele ning paar lemmikut jäid juba silma - kaks tüdrukut olid lausa ebamaiselt ilusad. 
Teine pilt on mu kõige kallimatest roosadest beibedest - õde ja tema tütar Eliise, kes juba homme saab poole aastaseks! Aeg lendab :) 
Kaks alumist pilti on minu jaoks nii nostalgilised, kuna Paides elades olid enamus blogipostitused sarnaste piltidega - kas Diskost erinevad kaadrid või siis mina peeglist nähtuna. Tahaksin küll mõelda, et olen meeletult arenenud, aga näedsa, ei ole :D Ikka samad pildid, haha! 

Pildi pealt on aga näha tõelist kaltsuka saaki Paidest - käisin sekundiks Uuskasutuskeskusest läbi ja skoorisin 2,50 .- eest selle armsa kampsuni, millel imelised pitsist lisandid. Sees pole ühtegi silti, niiet ma ei tea, mis firma poolt selline iludus pärit on.

Mis muidu uut? 

See nädal on olnud millegi pärast väga väsitav, töö päevad mõjuvad eriti rusuvalt, koju jõudes olen kui tühjaks pigistanud sidrun, ei taha midagi teha, kuulda, vaadata. Õnneks homme on juba reede ning laupäeval olen Pärnusse minemas, jah, lähen Weekend festivalile! Kõik, kes seda vähegi kuulnud on, on täiesti suu ammuli mind vaadanud, sest see muusika, mis sealt tuleb, ei ole absoluuuuuuuuuuuutselt minu maitsele, aga kuna nüüdseks juba pool aastat tagasi pakkus kasuisa välja plaani minna David Guettat kuulama, siis mõtlesin, et miks mitte! (mu David Guetta teadmised küündivad aastasse 2011, siis meeldis ta mulle väga :D)

Loodan suure melu sees siiski puhata, ema juures rahulikult aega veeta ning pühapäeval, naeratus näol, tagasi kallima juurde koju tulla. Kuna puhkust planeerin alles novembri kuus, siis pean praegu maksimaalselt puhkama vabadel päeval. Ma oskan õnneks päris kergesti end välismaailmast välja lülitada :)

Ohoo, uus asi on veel see, et täna hommikul käisin tööintervjuul! Aga shhh - sellest praegu pikemalt ei räägiks..

Loodan, et Teil on kõik hästi, naudite täiega suve ning ei ole koguaeg väsinud nagu mina :)

paid paid paid,
Marili

2 kommentaari:

  1. Juba ammu vaatan kui nunnu kuts!

    VastaKustuta
  2. Näe: http://www.mysticmamma.com/venus-goes-retrograde-july-25th-2015/
    On just selline aeg, et vaadata endasse, teha puhastust vanadest mõtetest ja mustritest ning liikuda uue ja taasavastatud südame häälega edasi. Puhka, võta aega endale nii palju kui saad :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign