Pages

22. aug 2015

PAAR UUT LEMMIKUT

Hei armsad!

Täna tahan Teiega jagada mõnda uut lemmik asja, mille lähiajal soetanud olen. Ma üritan mitte materiaalsete asjadesse väga ära kiinduda (näiteks üleeile tühjendasin kappi ja 60% riietest läks, aga sellest järgmises postituses), aga mõnikord on nii tore armsaid asju omada, eriti kui tegemist on arendavate raamatutega. 

Esimeseks - sain LÕPUKS oma isikliku kristallipiibli! jess halleluuja! Olen seda raamatut sirvinud Loitsukelleris aastaid ning kohe, kui uus trükk poodidesse jõudis, läksin jahile! Okei, tegelikult päris nii ei olnud, eelmine laupäev istusin rahulikult tööl, kui siis nägin Loitsukelleri facebooki lehelt, et neil on toda raamatut - kasutasin oma lõunapausi ära ning tormasin poodi ning mis selgus - ma sain EELVIIMASE raamatu! Arvan, et kui ma oleksin esmaspäevani oodanud, siis oleksin tühjade kätega lahkunud. Nüüdseks siis on (ilmselgelt) see raamat Loitsukast otsas ning teiste raamatupoodide kohta ei oska kommenteerida, välja sai reklaamitud küll, et Apollo ning Rahva Raamat seda müüvad.
Maksin raamatu ees 17 eurot sentidega, mis on üli hästi saadud! 

Kes esimest korda sellest raamatust kuulevad, siis tegemist on lihtsalt öeldes kogumikuga, kuhu on sisse pandud üle 200 kristalli omaduse. Igal kristallil on ära toodud pilt, üldine iseloomustus ning tema psühholoogilise, emotsionaalse ning ka füüsilise mõju kehale. Raamatu alguses räägib kristallide tekkest, ajaloost, kasutamisest, erinevatest kujunditest. Samuti on välja toodud kristallide erinevad kasutus võimalused (kristalliveed, meditatsioon, seansid jne), kristallide sobivus tähemärkidega ning palju palju veel!

Ühele poolvääriskivide uudistajale kindel ost! Mul on nüüdseks siis kristallide raamatuid kuskil.. 5 :) aga teadsin, et see kõige populaarsem kogumik ka minu kogusse saab.Leidsin paar lehekülge huvilistele, kes soovivad seda raamatut osta - kliki SIIN või SIIN. Esmalt soovitan raamatupoed läbi kammida :)

Teiseks on samuti midagi, mille ostmist olen kaua kaalunud. Nimelt üks tore värviraamat on minuni jõudnud. Valisin teda ikka hoolega, see täiskasvanute värviraamatute maailm on järsku nii suureks läinud, valikuid on palju! Valituks osutus see, kuna pildid olid mulle enim meelt mööda. Raamat on jaotatud kaheks - esimene on värvimise osa ning teine on joonistamise osa, teine siis annab võimaluse ise rohkem pilte kujundada, esimene peatükk pakub värvimiseks täiesti imelisi pilte! Loomad, linnud, loodus, lihtsalt mustrid -- vau vau vau! 
Mina kasutan värvimiseks Stabilo pliiatseid, kuna need mõnusalt väikese otsaga, mis ideaalsed selliste piltide jaoks. ps: kui armas on see uus pinal Namaste poest? Tai käsitöö :)


Kuidas suhtute värviraamatutesse? Mina olen igatahes fänn :)

paid,
Marili


ps: ootan huviga teiepoolseid postituste soovitusi!

8 kommentaari:

 1. Kust kohast said endale selle värviraamatu? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oih, unustasin selle lisada :) Apollo raamatupoest ostsin.

   Kustuta
 2. Nii lahe värviraamat, tahaks endale ka midagi taolist!

  Triinu

  VastaKustuta
 3. Ait2h raamatute vihje eest. Kohe sai p6nev v2rviraamat ostetud.

  VastaKustuta
 4. Väga lahe värviraamat! Tekkis küsimus, kas need stabilo pliiatsid läbi ei lase ja teisepoolt näha ei jää?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Õnneks ei jää :) lehtede paksus on üsna hea!

   Kustuta
 5. Must have! Kindlasti lähen ostan ka taolise värviraamatu, mõnus stressimaandaja :)

  VastaKustuta
 6. Mul oli jõulude paiku selline tunne, et hullllult tahaksin värviraamatut. Siis õde kinkis mulle selle: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.607053339362239.1073741830.229506730450237&type=3
  :D
  Kuidagi tundsin, et see värvimine võiks väga rahustav olla ja just oli hästi kiire-pingeline periood ka. Enam pole ammu värvimismahti olnud, aga see mõte täiskasvanute värviraamatust on nii tore!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign