Pages

27. aug 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: VINTAGE CHICKNo nii, aeg järgmiseks poe tutvustuseks! Tegemist siis Universiaal Universumi vastas-naabriga, mis tõttu on mul sealsed müüjad juba tuttavad, sama ei saa kahjuks öelda kauba kohta, kuna tööl olles pole väga aega ringi uudistada. Küll aga omal vabal päeval läksin kindla sihiga, et see armas pesa lõpuks ülesse pildistada ja teiega jagada.

Pood on Telliskivis olnud juba üle kahe ja poole aasta ning on kõige paremini tuntud Annie Sloani värvide poolest, mis lähevad kui soojad saiad :)
Küll leidub veel poes väga palju romantilisi sisustuselemente, kappe, toole, imelisi nõusid ning samuti ehteid ja riideid.


Ehete valikus on näiteks Lucky Laika prossid, mis on mulle vägagi tuttavad ja nii armsad! Lisaks jäid silma erinevad nööbi-kõrvarõngad (eriti romantilise stiili austajale - esindatud olid erinevad lilled, eriti roosid) ning kihvtid kõlisevad-kulisevad käekellad. 

Kodusisustust leidub ka minimalismi armastajale - minule jäid silma erinevad pudelid, nõud, hoiukarbid, küünlaalused jms. Kõik ei ole mannavahuline ja pitsiline, seega soovitan kõigil sinna piiluda!


Ülal pildil siis näha kuulsaid Annie Sloani kriidivärve, mis on üle maailma blogides kuulutatud kui maailma parimad värvid! Valikus on väga palju erinevaid toone, samuti pintslid ning ilusad šabloone, millega kappidele, kummutitele jne kihvte mustreid teha. Rohkem šabloone näed SIIT. Minu lemmik on lavendliga. Samuti lisan siia kodulehelt artikli, kus kirjas erinevad kasutusvõimalused - SIIN.

Poe ees on väga tihti mööblit, mis just nende värvidega värvitud ning oi, need on nii kihvtid! Valikus on toole, kappe, kummuteid, isegi klaver! (mida lapsed suure hoolega alati mängivad.. jee) Mööblivalik uueneb koguaeg, kuna asjad ostetakse väga kiiresti eest ära :) kuna kes ei armastaks imeilusat käsitööd!


Last but not least - poes on suur valik erinevaid riideid, mis on nii perfeksed naiseliku stiili austajale! Tüllist seelikud, erinevad pitsid, mahedad toonid... aeh see on paradiis. Isegi mulle, kes ma ei kanna väga sellist stiili, tulid südamed silmade asemele :) Ja vaadake neid pärlitest riidepuid! 

Vintage Chick on avatud sarnastelt teistele Telliskivi poodidele T-R 11-19 ja E;L - 11-17 ning seal on kõikse armsamad müüjad :) Niiet küsige neilt julgelt erinevaid küsimusi, nad kindlasti oskavad rääkida nt kriidivärvide kohta täpsemalt (kui mina).


Võibolla on keegi Teie seast juba selle poe ammune fänn? :) Andke märku! Ning samuti andke teada, millist poodi järgmisena näha tahaksite (tegemist võib olla ka söögikoha või muu sarnasega!)

paid,
Marili

3 kommentaari:

  1. Nii äge pood. Võtan kindlasti plaani külastada. Saaks oma talumajja päris huvitavaid asju juurde :)

    VastaKustuta
  2. Jaaa. See on kindlalt minu lemmik pood telliskivis, aga noh mulle meeldibki rohkem selline romantiline/vanaaegne stiil :)

    VastaKustuta
  3. Oh, tõesti super kihvt ja piltidelt hakkas juba päris mitu asja kohe rohkem huvitama!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign