Pages

11. aug 2015

TUUB x FROUFROU / PINK MEETS BLUE

Top - TUUB (link) / seelik - FrouFrou (link)

Oi kui tore on kanda Eesti disaini! Kuna mu parima sõbranna õed toimetavad koos brändi FrouFrou taga ning omakorda nende suureks sõbrannaks on Tiiu Roosma (brändi TUUB disainer), siis pole imestada, et nende asjad lõpuks minu selga jõuavad. 

Kuna ma polnud enne TUUB asjadega kokku puutunud, siis puudus ka põhjalik arvamus - algselt tundusid nad mulle üsna mõttetud esemed, aga aga! Tegelikult on tegemist kvaliteetsest kangast ning nutikast idee sündinud riideesemega, mis on niivõrd universiaalne ning mitut moodi kantav! Jälgisin mingi aeg tagasi nende facebooki lehel eksperimenti, kus erinevad naised erinevatelt maailmajagudelt kandsid TUUBI igapäev erinevalt ja kuna kõigil naistel oli niivõrd erinev stiil, siis tulemus oli väga kihvt ja inspiratsiooni andev :) Pildid leiad SIIT.

FrouFrou seelikuid ma mäletan juba aastate eest ning järsku olid kõiksugused poed sarnaseid seelikuid täis, aga esimesena hakkas neid looma just Marili Rooba ning tal on isegi patent võetud nende peale ja õige kah! Minu seljas on üks uuemaid, haldjalik seelik, millel peal võililled (nood, mida puhuda saab) ja kitsed. Nii kihvt eksole!

Kuidas Teile meeldib selline riietus ning kas kannaksite kaa? :)

paid,
Marili

2 kommentaari:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign