Pages

30. sept 2015

HEI HEI - MIS TOIMUB?

Armsad, kuidas läheb? Olen tahtnud juba tükk aega lihtsalt jutustada, lobiseda, täitsa niisama. 

Kuna ma teadsin, et alates septembrist on mul palju vaba aega, siis lõpuks otsutasin õige kursuse kasuks, milleks sai Kunstiteraapia kursus Rahvaülikoolis. Algab see juba 8ndal oktoobril ehk järgmine neljapäev on esimene tund! Kokku kestab kursus 15h ehk 5x3h. Tunnid toimuvad iga paari nädala tagant ehk siis tegevust kuni detsembri kuuni. 
Muidugi tahaks ma Teid sinna kaasa võtta, nii et kindlastiiiiii tulevad selle kohta erinevaid postitusi, mida me seal täpselt siis teeme, mis see kursus endast kujutab ning palju muud :) Mis Te arvate, kas oleks sellest tore lugeda, kui pildimaterjali poleks? Kuna ma ei kujuta ette, kas ma seal fotosid teha saan...

Samuti avanes mul äge võimalus EKA Avatud Akadeemias modelliks olla, Kätlin Kaljuvee moejoonistuse tundides. Väike pildike ka Kätlini ametlikul facebooki lehel, mine piilu ;)


Eile käisin Liisaga pildistamas, millest üks pilt ka siin. Teen eraldi postituse piltidest, mis küll telefoniga tehtud, aga siiski nii ägedad. Meil loodetavasti plaanis ka üks fotoshoot, mis ongi vaid iPhonega tehtud. Olen enam kui kindel, et Liisa võlub telefonist välja palju enamat, kui enamus inimesi ka maailma kalleimatest kaameratest!

Mingit ette mõeldud plaani meil polnud, nagu alati, lihtne mina, lihtsad riided ja lihtne asukoht. 

Foto: Liisa Luts

Praeguseks kõik, loba tuli vähem, kui arvasin, aga mis siis ikka :)  Aaa ahjaa, kuidas ma sain unustada? 7.oktoober pange endale kalendrisse kirja, kuna siis on Urban kirbuturg! kell 16-20 Telliskivi Rohelises ja Punases saalis Ja mina olen seal oma paljude riietega ja akssessuaaridega! Samuti on kohal Sandra, Triinu, Teele, Merlin, Mari-Liis, Mariel ning palju palju teisi toredaid inimesi.  Näeme seal paid! :)

Marili

3 kommentaari:

 1. ..pilt on küll lihtsast kaugel, nagu Sina isegi! Ja näeme järgmisel kolmapäeval, wiiii (:

  VastaKustuta
 2. Kirjuta kindlasti kursusest :)

  VastaKustuta
 3. See pilt on imeline! Juba facebookis nähes ohkasin :)
  Kohtumiseni! ;)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign