Pages

14. sept 2015

NÄDALAVAHETUS ja riidekapi leiud

See nädalavahetus sai jällegi pere keskis veedetud. Reedel peale tööd läksin Paidesse, kuna olin lubanud laupäeva hommikul laadale müüma minna. Laat oli nagu ikka, kõik täpselt sama kaup, mis juba aastakümneid. Ise müüsin Safali salle, millest siin blogis on palju juttu (pilte) olnud. Õnneks olid mulle seltsiks õde ja õelaps, samuti vanaema, ema ning õe ämm. Naisi oli palju! :D Lõpuks saabus ka kasuõde, aga selleks ajaks olime just kraami kokku pannud.

Paidesse tulin algselt hoopis vanaisa sünnipäevale, aga ühtegi riietust ma kaasa ei pakkinud, kuna mul oli seljas salle pungil seljakott ning käe otsas kott kõige muu eluks vajalikuga. Õnneks on mul Paides üks stange, kus peal on väga kirju ja huvitav ports riideid. Kleidid, rätsepa tehtud jakk, kreisi hipi kleit, mille kimonoks tegin, aga kanda siiani ei julge ning muudki. Muu hulgas ka see kleit, sametist ja imelist lillat värvi (pildi peal veidi kirkam, kui päris elus) ning täpselt minu mõõtudele tehtud. Sai see koolis, kleidimooduli ajal tehtud, kui kursakaaslasega otsustasime üksteisele kleidid õmmelda. Minu oma on mulle endiselt ideaalselt paras, kuna ma ei ole juurde võtnud ega alla (okei, eelmine sügis võtsin kuskil 6 kg juurde, väga müstiliselt, aga need kadusid kaa nagu niuhti). Samuti leidsin ühe teise kursaõe jaki, mis ta mulle, samuti paar aastat tagasi, andnud oli. Haarasin oma pisikese koti kaenlasse ning üks semipidulik look oligi koos. Juustesse tuli kiirelt üks pats ning nägu, nagu ikka, meigi vaba. Tegelikult võtsin isegi kontsad kaasa, aga no milleks! Madalad jalanõud on ikka parimad :DSelline ma siis välja nägin :) ning jah, ma tean, need juuksed... Varsti juba lähen juuksurisse! Plaan on nad suhteliselt lühikeseks lõigata (täpselt veel ei tea) ja siis katsetada mõnd uut huvitavat värvi. Aga te ju teate, et kajastan kõike niikuinii siin!

Kleidi ja jaki jätsin Paidesse, aga kui ma seda kollast mantlit kapis nägin, siis vist lausa kilkasin rõõmust! Kuidas mul selline pärl üldse sai meelest minna?! Ma mäletan, et see on NewYorkerist ostetud, soodusmüügi ajal, maksis kuskil 19,95.-  Küllap siis ei olnud ta ikkagi täpselt minulik ning seisma ta jäigi ning arvan, et kui ühikast välja kolisin, siis Paidesse ma ta tagasi saatsin. Enam pole aga sellel üldse tähtsust, sest nüüd on ta mul kodus ning täna juba kandsin seda kaa. Ta on nii mõnusalt soe ja minu meelest väga stiilne, samuti see värv on ideaalne sügiseks! Kinnisena on ta selline armas kookonike, ülevalt veidi lai, aga puusade juures ümber. 

Seega selline nägin välja eile, Türil rong oodates. Eile oli muidugi soe päev selle mantli jaoks, aga kuna ma olen juba nädal aega veidi tõbine, ning täna otsustasingi lõpuks endale veidi puhkust anda, siis oli see hea valik.


Need olid mu nädalavahetuse outfitid, soojas Kesk-Eestis. Nii mõnus on seal ikka.. rahu ja vaikus. Kindlasti kavatsen nüüd rohkem Paides hakata olema, kuna töökoormus on poole väiksem. Mu õelaps on ikka kõige armsam maailmas ning toob mulle palju rõõmu, nii et temaga veelgi rohkem aega veetes olen ise ka õnnelikum!
ps: pildid on see kord tehtud telefoniga.. sorri

Loodan, et ka Teil oli mõnus nädalavahetus!

paid,
Marili

3 kommentaari:

 1. Kollane mantel on ülišeff :)
  Endal ka plaan kapis ringi kolada, kindlasti on seal midagi, mida ei ole tükk aega kandnud.


  Marju
  wofalif.blogspot.com

  VastaKustuta
 2. Uiui, nii nummid outfitikesed! Ja see mantlileid on ikka super!
  Ja pildid telefoniga tehtud? Ei teagi, kas see on hea või halb, aga ma ei saanud arugi :D (Hea telefonile, halb uudis su kaamerale vist...)
  -P.
  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
 3. Nii tore oli selle kollase mantliga eile õhtul kokku joosta. Ja muidugi veel toredam oli see inimene seal mantli sees (: kallipai.

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign