Pages

16. sept 2015

PAAR UUT ASJA

Garderoobi ostud on mul endiselt väga läbi mõeldud ning praktilised, aga kui ma kuu aega tagasi teist korda elus aliexpressi lehe peal uitama jäin, tahtsin kõike ja rohkemgi veel! Peatselt sain teada, et kasuõe sõbranna tegeleb tellimisega ning esimene tellimus minu poolt saigi teele saadetud. Praeguseks olen pooled asjad kätte saanud ning täna neid näitangi!


Telefonikorpused on mul aegade algusest Ebay'st tellitud ning need kaks on samuti seal olemas, aga kuna tellija tellib vaid Aliexpressist, siis tuli nad sealt ülesse leida. Läks õnneks (vist ainult üks korpus jäi saamata niimoodi, kassidest, kes tulistavad silmadest lasereid... don't ask! :D)!


Esimene on mopsidega, sest kuna koera ma ei võta veel kindlasti mitu mitu aastat, siis miks mitte paarkümmend tükki iga päev kaasas kanda. Teine, nagu näha, kombineerib unenäopüüdja ja pisikese story - tundub, et poiss üritab tüdrukule tähed taevast alla tuua :)

Mõlemad korpused on plastikust, seega mitte mu esmane valik, eelistan pigem silikooni, aga vahelduseks pole hullu. Hinda täpselt ei mäleta, aga 1-2 dollari vahel. 

Edit:
Ma hakkasin Teile neid otsima, aga leidsin hoopis 9'506'079 muud korpust, mida tahan kohe! :D haha! Tegin väikese kollaaži ning nendele panen lingid juurde :)

Esimene grupp - LINK - 0,73 €/tk
Teine grupp - LINK - 1,16 €/tk

Ma isegi ei adu nende ilu... Järgmine tellimus koos! :D ps: kellel ka soovi, siis kirjutage mulle marilikoiv@gmail.com ja ma teen nii, et saate oma korpused (või ükskõik mida muud sealt lõputult lehelt).

Nii, tagasi nüüd praeguste asjade juurde. Teine asi, mida kindlasti tahtsin, oli käekell. Mul on elu jooksul neid nii mõnigi olnud, kuid millegipärast ei ole harjumuseks saanud. Ma ei tea, mis juhtus, aga nüüdseks siis poolteist kuud tagasi, Paides olles ning Kaubamajas kellasid vaadates, tundsin sõnuseletamatut tõmmet, et käekella, kohe ja praegu!

Tahtsin midagi stiilset ning aegumatut, aga harakas minus sai võitu, ning tellisin ühe eriti värvilise ning teise maakaardiga (pole veel kohale jõudnud) kella. Ühe valge rihmaga, teise musta.

Kella link SIIN - hind 2,10 €/tk

Kui korpused olid väga hea kvaliteediga, just pildi koha pealt, siis kella pilt erineb interneti pildilt sellega, et päriselus on värvid tuhmimad ning üldine olek on palju.. udusem, ebaselgem. Interneti pildi pealt vaatab vastu eriti kirgas värv ja tervad jooned, aga oh well :) 

Kella all on Universiaalist rahakott, mille peaaegu juba kasutusele võtsin, aga siis avastasin, et niimoodi ei saa ma iga kord Jüri pilti vaadata, kui rahakotti kasutan :P Ja nii see jäigi...


Võib öelda, et see on esimene osa ning teine tuleb siis, kui oma ülejäänud asjad kätte saan :) Loodetavasti juhtub see õige pea.
Aga päris tõsiselt mõtlesin seda, et kui kellelgi on soov Aliexpressist midagi tellida, aga pole krediitkaarti/ei viitsi/ei taha jne, siis kirjutage mulle oma soovidest ja ma toimetan nad edasi!

Mis arvate mu ostudest?

olge paid,
Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign