Pages

1. sept 2015

PÜHAPÄEV - OOTD & UMAMI külastus

Hei hei september!

Ma ausalt öeldes ei adu veel fatki, et täna on päriselt kaa esimene september ning see tähendab, et sügis on meie poole teel! Kõigile, kes see aasta endiselt/uuesti kooliteed alustasid - palju jõudu ja jaksu :) Mina jätkan oma teed töötegijana ning sügisepoole võib-olla käin mõnel kursusel, kuid sellest vara rääkida.

 Ma hoopis näitaks oma pühapäevast riietust ning esmakordset külastust Umami restoranis.


Mul puudub endiselt isikupära ning too komplekt on kõik H&M va kott. :D Aga peab tõdema, et kui tahan basic riideid, mis lähevad pea iga olukorra ja aastaajaga, siis pöördun kõige pealt H&M keskkonda. Panin kiirelt kokku ka shop the look pildi, kus näha sarnaseid asju, mis mul seljas on (jalanõud on täpselt samad, mis pildil) ning samuti nende hindasid. Kõik tooted otsisin H&M kodulehelt, niiet praegusel hetkel peaks neid saadaval olema. Kusjuures pullover on samal päeval ostetud ning peaaegu täpselt sellisest ma unistasingi, veidi kõrgema kaelusega oleks ideaalne :) ja veidi lühike on ta ka, aga seda seetõttu, et võtsin XS suuruse (tahtsin, et varrukad ilusasti ümber oleksid).

Iiiiigastahes, pühapäev! Ärkasin Paide kodus, nautisin pannkooke ning siis hakkasime Tallinna poole vurama, plaaniga Lennusadamat külastada. Käisin seal viimati Titanicu näitust vaatamas ning seekord oli uueks näituseks ''Võidujooks maailma lõppu'', mis kirjeldab Lõunapooluse vallutamise lugu. Kuna mul oli tolleks hetkeks kõht väga tühi (enne sadamat käisime Kristiines ja mu kodus), siis ma ei pööranud kõikidele detailide maksimaalset tähelepanu, aga siiski saan öelda, et kogu näitus oli väga informatiivne ning väga huvitav! Ning olgem ausad, kõik näitused, kus esimese asjana on näha kuningpingviine, on mu lemmikud!

Pärast muuseumi külastust võtsime õe pere ka kampa ning läksime Umami restorani õhtust sööma. Kes seal käinud, teavad, et restoran asub endises elumajas, millel hiiiglaslik hoov, kus saavad lapsed  või siis lapsemeelsed täiskasvanud mängida. Restoran on sees õdus, ruumikas ning pigem tagasihoidlikult sisustatud. Menüü oli samuti selline, kust kõik midagi valida saavad, all pildil näiteks vegan ahjubataat. Hinnaklass on pigem kallim, aga toit on selle eest väga maitsev.


Hiljem läksime kõik jälle oma teed, kes Paidesse, kes Pärnusse ning kes koju suurt kõhtu paitama (mina). Ülimõnus nädalavahetus selja taga :) Laupäeval käisin peale tööd vanaema sünnipäeval kaa :) Niiet korralik perekondlik nädalavahetus, tuleks see empsi sünnipäev ka nüüd, saaks Pärnusse spa-mõnusid nautima minna. Aga sellest vara rääkida, kui see käes on/möödas on, siis loodetavasti saan pilte ja muljeid jagada. Tuleb vaid meelde jätta, et pilte peaks tegema.... :D

Minu poolt praegu kõik, loodan, et kõigil on tore septembri algus, kõik on motiveeritud ja õnnelikud!

kallistan kõiki,
Marili

4 kommentaari:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign