Pages

24. sept 2015

SALON24 UUED TOOTED + SUUR KINGILOOS!

Tere armsad! 
Täna tutvustan Teile paari ägedat ja uut toodet, mis Salon24.eu valikusse tulnud on. Esiteks, kaks juukseharja, üks inimjuustele ning teine - nii nunnu - loomadele! Ma mõtlesin kohe oma Disko peale ning sellepärast valisin heleroosa harja (Disko on pisipiiga). 
Teiseks, uus sari Joicolt, mis on mõeldud lokkis juustele. Sarja kuuluvad šampoon, palsam, kaks erinevat juuksespreid ning vaht. Tangle Angel GR8

Mul on juba mitu aastat olnud Tangle Teezer ning see on tõesti mu lemmik juuksehari! Eriti viimasel ajal, kui juuksed on saanud palju vatti, värvimist. Uus Tangle Angel on lustaka kujundusega ning paljude rõõmuks on see mugava käepidemega (minu Teezer kukub kord nädalas ikka suure pauguga käest maha :D). Nüüd noppeid kodulehelt uue harja kohta:

Antibakteriaalne kaitsekiht – Antibakteriaalsete omadustega lisandid juukseharja materjalis hoiavad ära ebameeldivate bakterite leviku harjal, muutes selle neile ebasoodsaks kasvu-keskkonnaks. Hari püsib hügieeniline ning puhas. Tänu sellele pikeneb ka harja eluiga.

Antistaatilised omadused – Hoiab ära staatilise elektri tekke juustes ning silub lendlevaid juukseotsi. Juuksed jäävad siledad ning siidised.

Reljeefne harjaste asetus 
– Spetsiaalselt välja töötatud harjaste reljeefne, mitmetasandiline paigutus võimaldab kerge vaevaga lahti harutada kõik juuksepusad.

Ergonoomiline ja innovaatiline disain on samaaegselt nii funktsionaalne kui silmale ilus vaadata. Juukseharja võib hoida nii varrest kui tiibadest, et omada paremat tunnetust ja kontrolli (asetades nimetissõrme harja ülaosas tiibade vahele).


Pet Angel Mini

Ma poleks arvanud, et Salon24.eu'st kunagi loomade jaoks vajalikke tarvikuid osta saab, aga näedsa! Nüüd saab! Ning hari ei mõelnud vaid koertele, vaid peaaegu kõikidele koduloomadele. Nii nagu teistele Tangle harjadele omane, on Pet Angel'il suur posu häid omadusi:

Antibakteriaalne kaitsekiht – Antibakteriaalsete omadustega lisandid juukseharja materjalis hoiavad ära ebameeldivate bakterite leviku harjal, muutes selle neile ebasoodsaks kasvu keskkonnaks ning tappes kuni 99% bakteritest. Hari püsib hügieeniline ning puhas. Tänu sellele pikeneb ka harja eluiga.
Reljeefne harjaste asetus – Spetsiaalselt välja töötatud harjaste reljeefne, mitmetasandiline paigutus võimaldab kerge vaevaga ja valutult lahti harutada kõik pusad lemmiklooma karvkattes.
Ergonoomiline ja innovaatiline disain – On samaaegselt nii funktsionaalne kui loomasõbralik. Harja võib hoida nii varrest kui käpast, et omada paremat tunnetust ja kontrolli (asetades nimetissõrme harja ülaosas käpale).
Kuiva ja märja karvkatte hooldamiseks – Hari sobib nii kuiva kui märja karvkatte harjamiseks ja hooldamiseks, niisamuti pulstunud karvade lahti harjamiseks.

Ma ei ole veel harja Diskoni toimetanud, aga ma loodan, et talle meeldib see :) Harjamine ei ole tal kindlasti lemmik tegevus, kuid mida vanemaks ta saanud on, seda leplikum näib. Minu arust on see lihtsalt nii armas ja roosa! Hahahaa - ma ei tea, mis cheesy moment mul peale tuli, aga see roosa tundus kõige õigem valik (oleksin peaaegu suure harja ka roosa valinud, aga must tundus ikka mõistlikum valik :P.

Joico Curl

Lokkis juuksed on sageli väga kuivad ja haprad ning vajavad teistsugust hooldust, kui loomulikult sirged juuksed. Järgnev on samuti kodulehelt:

Kõik tooted sisaldavad Curl Repair Technology™ tehnoloogiat, mis on omakorda kombinatsioon kolmest tehnoloogiast ;
• Triple Oil Complex – aitab lokke sügavuti niisutada.
• Bio-Advanced Peptide Complex™ - taastab lokkis juukseid, sealt, kus seda kõige enam vaja on.
• AuqaLastik Technology™ - sisaldab paindlikku, kuid kindlat hoiakut andvaid koostisosi ning süvaveemineraale, mis tagavad kuumakaitse, kauakestva lokimälu ning hoiavad kahu kontrolli all. 

Noo nii, aga nüüd hoopis põnevama osa juurde!

SUUR KINGILOOS


Ma olen juba mõnda aega Teie peale mõelnud ja lõpuks olen kokku pannud koti täis häid asju, mis on enamus ka minu poolt ära proovitud :) Koti sisu on pooleldi saladus, aga seal leidub just mainitud Joico Curl sari, samuti juuksehooldusvahendeid British Hair ja Batiste poolt. Lisaks neile leidub erinevaid kehahooldusvahendeid, ehteid - üks neist on Hamsa käega kaelakee ning kes mu blogi juba mõnda aega lugenud on, teavad, kui oluline sümbol see minu jaoks on :) 

Kuidas võita?
 • Ole STORY TELLING jälgija - kas Google Friend Connect (leiad blogi allosas), Bloglovini või siis Facebooki kaudu!
 • Lisa postituse alla kommentaar oma e-maili aadressiga!
 • Jää lootma loosiõnnele!
Võitja selgub 15.oktoober :) 
ps: lisahääle saad, kui lisad e-maili aadressile ka põhjuse, miks siin blogis käid ning paar soovi, mida tahaksid rohkem näha!

Good luck!

Marili54 kommentaari:

 1. britt.tatter@gmail.com

  Ma käin siin, sest sa tundud lihtsalt väga armas ja soe inimene, ning oled kuidagi väga sümpaatseks muutunud :) Rohkem tahaks ehk niisama chit-chat postitusi :)

  VastaKustuta
 2. marta.viik@gmail.com on mu email. ja no kuidas ma siis ei saaks mitte käia sinu blogis, minu one and only Marili! Üks asi mida wishiksin siin blogis rohkem näha on meie koos tehtud fotoshuudid, aga seda veel niipea ei juhtu :(

  VastaKustuta
 3. Jälgin facebookis :)
  klaarika96@hot.ee

  VastaKustuta
 4. annnni112@gmail.com

  Mulle meeldib su blogi väga, alati nii ilusad fotod ja sa paistad oma stiiliga teiste seast välja, ja kristallid! Väga vahva nimi Su lemmikul. :)

  VastaKustuta
 5. Mulle meeldib Su spirituaalne hing ja sellega seotud postitused. Pildipostid on lihtsalt rõõm silmale :) Mõnus vibe on Su blogis sees.
  Jälgin bloglovinis.
  karini88@yahoo.com, jään lootma loosiõnnele :)

  VastaKustuta
 6. Külastan seda blogi tänu sisukatele postitustele ja heale kujundusele! Mulle väga meeldivad Sinu esoteerika teemalised postitused - just neid sooviksin ka rohkem näha! E-mail: gretemurr@gmail.com

  Grete Murr / http://gretemurr.blogspot.com.ee

  VastaKustuta
 7. roosilehtmaria@gmail.com
  Mina leidsin su blogi vist mingit esoteerikateemat guugeldades ja jäingi piilumas käima, sest sa kirjutad huvitavalt, mulle meeldib su fotograafisilm ja tundud üldse selline põnev inimene. Minu meelest on praegu juba kõik paigas ja olemas, ei teagi, mida veel näha tahaksin :)

  VastaKustuta
 8. kattariina@hotmail.com
  Sattusin esimest korda siia blogisse, sooviksin, et kingiloose oleks rohkem!

  VastaKustuta
 9. raak.angela@gmail.com

  Leidsin su blogi Liisa Lutsu tehtud piltide kaudu, mis ta Sinust kunagi tegi. Kui õigesti mäletan, siis olid need selle ägeda valge kampsuniga pildid. Sellest ajast peale olen sinu blogi jälginud. :) Sul on alati väga vahva pildimaterjal, kust inspiratsiooni otsida. :)

  VastaKustuta
 10. maarja.m.kask@gmail.com

  meeldib, et su blogi on down-to-earth (võrreldes enamike teiste blogijatega) ja rohkem tahaks näha outfiti postitusi :)

  VastaKustuta
 11. katrekull1@gmail

  Olen su blogi kaua-kaua jälginud, kuid alles nüüd tuli meelde seda jälgima hakata läbi GFC. Mulle väga meeldivad Sinu outfiti postitused ja pildid on alati niii mõnusad ja kvaliteetsed :)

  VastaKustuta
 12. anita14114@gmail.com
  Auhind nii ahvatlev, et ehk mul veab :))

  VastaKustuta
 13. Olen jälgija nii Bloglovin'is kui ka Bloggeris, hooray! :)

  liisrohi@hotmail.com

  VastaKustuta
 14. Jälgin Su blogi nii Facebookis kui ka Bloggeris!
  Su blogi meeldib lihtsalt- väga!
  Sa oled nii siiras ja armas! :)
  Samuti on blogipostitused nii head ja pildid samuti super kvaliteediga.
  Kõike ilusat Sulle! :)
  :)

  VastaKustuta
 15. Ohhh väga tuus! Jälgin Sind bloggeris. ;)
  marite.tii@hotmail.com

  VastaKustuta
 16. Mina jälgin su blogi kõigis kolmes kohas :).
  cleersillat@gmail.com
  Mulle meeldib su piltide kvaliteet ja sisukad postitused + outfiti postitused on mu lemmikud :).

  VastaKustuta
 17. Mina hakkasin kõige rohkem siin blogis käima esoteerika postituste pärast.

  Joico loki-sari tundub põneb. Olen loomulike lokkidega ja tahaks proovida, kui head need tooted on :)

  leoola.lu@gmail.com

  VastaKustuta
 18. mv05011986@gmail.com

  Jälgin seda blogi, kuna pole avastanud (mitte, et viitsiks väga otsida) teisi esoteerikast rääkivaid Eesti blogisid.

  VastaKustuta
 19. Ma just avastasin, et ma ei teagi miks ma otsustasin sinu blogi jälgima hakata aga kui ma mõtlen, mis mulle su blogi juures esimene pähe turgatab siis selleks võiks olla: elegantsus, loomulikkus, mõõdukus! Ilmselt olid need ka põhjused, miks follow nuppu vajutasin kunagi!

  pollumae.mirell@gmail.com

  VastaKustuta
 20. Mulle meeldib Marili blogi, sest see on täitsa omamoodi kõikidest teistest moe- ja elustiiliblogidest, ning tundub, et sa ei ürita olla kellegi teise moodi ega üle enda varju hüpata, vaid lihtsalt siiralt tahadki jagada neid asju, mis sulle meeldivad!

  pounpuu@gmail.com

  VastaKustuta
 21. Mulle meeldib su blogi, sest sa erined teistest! kassmaarja9@hot.ee

  VastaKustuta
 22. Oh Marili sa oled super blogija! Nii armas oli sinuga kirbukal tuttavaks saada :) Sa kirjutad nii vabalt kuidagi ja ka koige pikemaid positusi on monus lugeda :) Oled vaga ilus ja hea stiiliga ka! :)
  Soovin osaleda loosis ka, marielpahkel@gmail.com :)

  VastaKustuta
 23. Meeldib su blogi sinu kirju-mustrilise stiili tõttu(nii riietuses kui ka muus ümbritsevas keskkonnas). Endal ka sarnane stiil, ning saab sisustus ideid. Kuid eriti ootaks veel kodusisustus või interjööri postitust. Noppeid sinu toast või riiulitset on alati mõnus vaadata.

  Karolin Sakk
  91karolin@gmail.com

  VastaKustuta
 24. Nagu eelnevadki kommenteerijad on öelnud, siis nõustun minagi, et su blogi on kuidagi nii teistsugune - värviline ja cool ning kutsub oma soojust täis postitustega lugema. :)
  Jätka samas vaimus!

  anni233@hot.ee

  VastaKustuta
 25. Niivõrd inspireeriv blogi, et tuleb taas igatsus enda blogisse midagi kirjutada! :) sigridsikk@hotmail.com

  VastaKustuta
 26. alma.ilublogi@gmail.com

  Blogi meeldib, sest see on nii selgelt eristuv ja omapärane. Meeldiv lugeda, huvitavad postitused. Enamasti jälgin ainult ilublogisid, aga ka sinu blogi on südame võitnud. :)

  VastaKustuta
 27. kerlikostin@gmail.com

  Mulle meeldivad endiselt need söögikohtade tutvustused! Aga see ka, et kajastad oma mõtteid koduinspratsioonist vaimsuseni :)

  VastaKustuta
 28. helis.hamarsalu@gmail.com

  Postitused esoteerika teemadel panevad silma särama, ei tea ühtegi teist blogi, kus oleksid sellised postitused nii mõnusal kujul.

  VastaKustuta
 29. katlilnkuttis@gmail.com, - lihtsalt teistest erinev (erilisem) blogi!

  VastaKustuta
 30. Hakkasin sinu blogi jälgima kuna mind paelub samuti esoteerikaga seonduv. Väga meeldivad mulle pildid kristallidest. Ja alati ei ole liiast kui blogi vahendusel saan isegi teada mõnest uuest tootest, mida võiks proovida.

  pips009@hot.ee

  VastaKustuta
 31. Mulle meeldivad kõik esoteerikaga seotud postitused!
  maire.kuusksalu@gmail.com

  VastaKustuta
 32. Kertujurima@gmail.com
  Juba ammu hakkasin jälgima su blogi, sest mulle väga meeldis sinu aus arvamus ja kriitika. Alato saab miskit uut teada :)

  VastaKustuta
 33. kerlipall@gmail.com

  Miks ma su blogi jälgin?- Sest minuarust oskad sa ntks tooteid tutvustada nii hästi, ei keeruta vms, sa jagad ülihäid nippe ja üldse on su blogi väga mõnus lugeda! :)

  VastaKustuta
 34. kelly.kivirand@gmail.com

  Minu jaoks valitseb siin blogis nii positiivne õhkkond, see on ka põhjus, miks mulle siin käia meeldib, samuti saan siit inspiratsiooni nii moe kui igapäevaelu vallast.

  VastaKustuta
 35. lillepool.helena@mail.ee
  Nii väga vajaksin enda lokkis juustele midagi niisutavat.
  Mulle meeldib siin käia Sinu positiivse oleku ja ilusate fotode pärast :-)

  VastaKustuta
 36. Niiii vinge loosimine!
  annegret_12@hotmail.com :)

  VastaKustuta
 37. Käin siin, sest mulle meeldid sina ja su pildid. :)

  inloveinljubljana@gmail.com

  VastaKustuta
 38. Käin su blogi piilumas, sest mulle meeldivad fotod ning postitused, väga sinunäolised ja mõnusad! :)
  EneliRahula@gmail.com

  VastaKustuta
 39. Anettheinam97@hot.ee

  Mulle meeldib su blogi juures kõik, su postitused on väga sisukad ja pildid on vägevad. Pluss su stiil on ka üli COOL!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign