Pages

22. sept 2015

STONE OF THE DAY - AMETHYST

Ametüsti näol on tegemist mu absoluutselt lemmik kristalliga! Ma ei tea, miks, aga see lummav värv on mind esimesest hetkest võlunud. 
Mul on olemas toores pesa, mida pildilt näha, siis lihvitud kivi kaelapanekuks, samuti maala ümmargustest kividest, teraapia-kivi ning paar lihvimata kivi veel. Saadud on nad Prantsusmaalt ning Eestist, erinevatest esoteerika kauplustest.
Kusjuures mu juuksed peaksid nüüd ka olema Amethyst Purple värvi :) Ikka Joico oma, nagu roosagi.
Vahendades jumalikku armastuse ja valguse transformeerivat aspekti (violetset leeki), toob ametüst meis esile isetuse ning avab meid vaimsele tarkusele. Ametüst aitab ärgata multidimensioonilisele teadlikkusele, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning on suurepärane kristall meditatiivsete seisundite saavutamisel ja kolmanda silma aktiveerimisel. Kui magada ametüst padja all või voodi kõrval, aitab ta sooritada kehaväliseid rännakuid, meenutada pärast ärkamist unenägusid ning on abiks unenäkku taassisenemisel.
Ametüst kaitseb ka energeetilise rünnaku korral, transformeerides negatiivse energia jumalikuks armastuseks. Olles sügavalt rahustava toimega, blokeerib ametüst geopaatilist stressi ning keskkonnas olevaid negatiivseid energiaid. Harmoniseerides füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset keha ning ühendades neid kõikjal viibiva vaimuga, puhastab ametüst aurat. See kristall on abiks ka siit ilmast lahkujatele ning aitab leppida kaotusega. 
Ametüstil on kaitsev toime ning ta aitab vabaneda halbadest harjumustest. See kivi tasakaalustab meeleseisundeid, meelt vastavalt vajadusele kas rahustades või stimuleerides, aitab paremini keskenduda, on abiks uute ideede ellu viimisel ning aitab mõista ja rakendada põhjuse- ja tagajärje seadust kõrgemate eesmärkide teostamiseks. 
Ametüst parandab mälu ja aitab leida õige motivatsiooni. See kristall viib tundeelu tasakaalu.

-valgusesaar.com


paid,
Marili

7 kommentaari:

 1. Ametüst on minu lemmik kaa :) :) Mul on ametüst igal pool kaasas võtmehoidjana.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Võtmehoidja on hea mõte, olen isegi seda kaalunud, aga kuna ma tahaks nö toore kiviga, siis alati kardan seda ära lõhkuda, või vastupidi, et kivi lõhub kotis kogemata telefoni ekraani vms :)

   Kustuta
 2. Niiiii ilus kristall! Esimene pilt on väga cool! :)

  VastaKustuta
 3. Kas oskad öelda, kus kohast oleks võimalik leida ripatsina, et saaksin kaelas kanda ? Tahaks just ametüsti, aga ei ole leidnud :( Kui käisin universal universumis oli kõike muud peale selle :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oskan ikka! Ripatseid on nii Loitsukelleris (Müürivahe tn) ja Allikas poes (vabaduse väljak, linnapoolse trollipeatuse vastas täpselt). Allikasse sattusin just neljapäeval ning seal on ripatsite valik väga suur :) Nii tooreid kivisid kui ka lihvitud.

   Kustuta
  2. st see trollipeatus suunaga kesklinna poole :) Aga ehk said aru juba!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign