Pages

8. sept 2015

UUE-MAAILMA TÄNAVAFESTIVALI LEID: Kadri Kuusler


Muidugi väisasin ka see aasta Uue-Maailma Tänavafestivali, mis on üks mu lemmikuid.. või siis pigem oli... Küllap mängis oma rolli ebasoodne ilm, aga väga kaua me seal ei olnud, mõlemal päeval otsisime midagi head hamba alla, õnneks igasuguseid põnevaid taimetoite leidus küllaga + mõnusaid maiustusi samuti.

Märkasin, et väga populaarsed on poolvääriskividest ehted, mille üle on mul küll hea meel, aga! kõik on nii ühesugused! Ümmargustest kividest käevõrud ja that's all. Seega minu käe otsa ei rännanud ühtegi ehet... Mulle jäi silma hoopis Kadri Kuusleri illustratsioonid, mis on niivõrd armsad ja kiiksuga!

Kuna mul ei olnud kaamerat kaasas, siis otsisin pilte internetist, Kadri Etsy poest. Samuti ei jõudnud ma temaga eriti juttu rääkida, kuna just sellel hetkel oli paduvihm järgi jäänud ning nende väikest nurgakest kattis paks veekiht ja mul olid eriti läbilaskvad tennised jalas.. oh well. Küsisin kiiruga visiitkaardi, et siis kodus, kuivas edasi uurida :)

Kadri teeb lustakaid looma illustratsioone, nii raamimiseks kui ka taldrikutele, kottidele ja t-särkidele.


Kas pole mitte armsad?! Rohkem infot ja pilte:

Kadri Kuusler 

Illustrations

E-mail: kadri.kuusler@artun.ee
Portfolio: http://kadrikuusler.wix.com/illustration


Kes veel nädalavahetusel Uues-Maailmas käis? Mis sõite, jõite, nägite? Võib-olla jäi mul midagi eriti põnevat nägemata, proovimata ning sellepärast tunduski, et veidi üksluine ning igav oli... Tean, et Marimell oli oma kohvikuga väljas, seda ma ei näinud ega kuulnud, aga ma ausalt öeldes ei otsinud seda kaa, nägin nende blogist, et uhke punane vaip viis nendeni, seda ma ka ei näinud :D Ma vist liikusin liiga pea maas (et mitte lompidesse astuda) või siis liiga pea püsti, et üle inimeste midagigi näha. 
Aga jah, muljetage :)

kallid,
Marili

2 kommentaari:

  1. Nii ägedad! Ma ei saanud festivalile minna, aga uue lemmiku leidsin ikka. Nägin Instagramis hästi ägedaid prosse ja kõrvarõngaid selliselt tegijalt nagu Who Stole The Hippo. Soovitan Facebookist järele vaadata ;)
    -P.
    BOWTIE DIARY

    VastaKustuta
  2. Oh, need öku silmad on nii lahedad ja see lõvii!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign