Pages

24. okt 2015

3X KOMPLEKT - Uus nahkjakk

Enne nende kollaažide tegemist ma ei märganudki, et praegu kõikse popim postitus on SheInside'i sügis kollaažid. Mina neid õnneks tegema ei pea :D, aga ootan enda poole praegu üht jakki küll ning seega otsustasingi natukene ringi möllata riietega ning kokku panna 3x komplekti, mida siis kujutaksin selle jakiga ette. Eks varsti, kui see käes, saab komplektid ka päriselt kokku panna ja pildile püüda! See tähendabki, et üritasin jälgida oma garderoobi ning panna kokku asjad, mis mul ka päriselt (küll võib olla veidi teisel kujul või värvil) olemas juba on :) 

Biker Chic

Esimene idee oli kohe, et mul on ideaalne pikk hall kleit, millega sobitades saaks ühe vägeva komplekti, millega minna näiteks Fashion Weekile, kunstinäituse avamisele või kuumale kohtingule ;). Veidi kiiksu lisab see seljakott, mis tõmbab küll naiselikkust alla, aga lisab iseloomu ja krutskeid!


Military kick!

See on kindlasti mu lemmik neist kolmest - veidi sossu ja pehme, aga siiski väga edgy ja cool! Sellise komplektiga käiks ma näiteks... tööl! :D aga ka armsamaga pargis jalutamas või sõbrannadega hängimas.  Aaahhh, need platvorm saapad... jumalikud!
Comfort zone

Selle looki tituleerin comfort zone'ks, kuna enam lihtsamaks minna ei saa - kiiresti poodi lippamise riietus või siis samuti tore töö-riietus, mugav, lihtne, aga siiski stiilne :) Samuti lisavad omapära aksessuaarid ning legendaarsed adidas Originals jalanõud.
Kas kannaksite neid komplekte? Midagigi? :D Andke teada!

paid,
Marili

3 kommentaari:

  1. Esimene komplekt on niii mina. :)

    VastaKustuta
  2. Jaaa, kannaksin kõiki kolme ja lemmikut valida ei suudagi! Ootan juba, et jakki sinu seljas näha :)

    VastaKustuta
  3. Esimene on minu lemmik ka, kannaks sellist komplekti väga hea meelega :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign