Pages

29. okt 2015

BIKER CHIC + mõned muutused

Hei armsad,

eile vaid andsin vihjeid ühe pildi ja instagrami postituse teel, aga nüüd saan Teile rohkem pilte näidata!

Usun ja arvan, et see seeria on alguseks mu blogi uuele tasemele tõusmisel. Visuaalne pool on ülimalt tähtis ja see tõmbab lugejaid blogisse. Otsustasin lõpuks, et tahan Teile ja ka endale pakkuda veelgi paremaid pilte ning ilusamat sisu. Otsisin enda kõrvale andeka fotograafi, kelle tehtud töid hakkate te nüüd siin nägema. 
Teiseks, piltide kvaliteedi tõustes hakkan neid nüüd ka veidi suuremalt siia lisama, et oleks rohkemat, mida näha. Tegin selleks veidi muudatusi kujunduses, loodan, et kellegi silma ei riiva, vaid pigem kaunistab.

Ma ei saa lubada, et kõik pildid, mis siia jõuavad, on justkui uues hingamises, tuleb endiselt ette telefoniga tehtud pilte ning neid, mis on minu kaameraga tehtud. Küll aga mõtlen igapäevaselt, kuidas kvaliteeti kasvatada ning areneda. Suureks motivaatoriks on erinevad välismaa blogid, mis hiilgavad imeliste piltidega juba aastaid. Eestlased on ka imelised, miks me ei tooda vaid maagiat? Sellega tuli mulle meelde, et avastasin enda jaoks ühe blogi, mis välimuselt on täpselt kui välismaa fashion, lähemalt tutvudes sain aru, et täitsa Maarjamaa piiga! Saage tuttavaks Pille-Riin Leet ja HelloFashionStuff!

Lähme siis lõpuks ka riietuse juurde - nagu hiljuti näha võisite, siis tegin ühe kollaaži postituse, mis keerles (kunst)nahkjaki ümber. See nädal ma selle jaki siis lõpuks ka kätte sain ning kollaažpostituse esimene komplekt saigi kokku pandud. Kes postitust ei mäleta, siis leiab selle SIIT. Selle komplektiga oli vast kõige kergem, kuna seda tehes mõtlesin sama aegselt, et mul on kapis väga sarnased esemed. Pildistamise päeval aga avastasin, et seda tooni küünelakki ja huulepulka mul siiski polegi, ning alternatiivid sai kiiresti välja mõeldud. Sain kasutusse võtta Zao orgaanilise huulepulga, toonis 468, mida tegelikult oman kevadest saati, aga pole siiani leidnud piisavalt põhjust, et seda kasutada. Selle looki juurde aga sobis see kui valatult!

Kui toda algset kollaažipostitust tsekkate, siis juba teate, mida järgmiseks oodata ;) 


Jakk - LINK; Kleit - Bershka; Saapad - H&M; Kaelakee - Takko Fashion

Pildid ja töötlus - Ruta Badina
vt ka Ruta Badina Photography
Stiil - Marili K

Ootan huviga Teie tagasisidet! Uute piltide, kvaliteedi, üldiste muutuste kohta - mida veel paremaks? 

Nii armsad olete!!
Marili

9 kommentaari:

 1. wow see look :O In love ausalt !!

  VastaKustuta
 2. Ütlen ausalt, ma ei arva ega loe moeblogijatest suurt midagi. Selles suhtes, et ma pole ise miskit moejälgija ja ei pea moeblogisi eriti põnevaks. Aga sinu blogi on ainus, mis on minu nimekirjas ning mida alati põnevusega jälgin. Sa oled ilus, stiilne, originaalne ja mahe! Sinu postitused on huvitavad ja pildid alati armsad ja teistmoodi. Tänane galerii on muidugi super kvaliteet, just fotode arvelt aga ka telefoniga või tavalise digikaameraga tehtud pildid on mõnused, kodusemad, seega ära üldse põe, see lisab jälle mõnu blogile juurde :)

  Keep up the good work!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, et mind jälgid! Proovin jääda omanäoliseks, et oleks jätkuvalt hea siin käia :)

   Kustuta
 3. Suurepärane! :) Kuidas jaki kvaliteet on? Mõõdud õiged? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma kavatsen pikemalt kirjutada kolmandas komplekti postituses, aga võin kiirelt öelda, et jakk on kevadeks sobilik, kõik õmblused sirged ja mul istub seljas hästi (tellisin L suuruse..). Aitähh kaa!

   Kustuta
 4. Sul on väga ilus blogi ning rõõm, et oma fotograafi said. Teksti sisu on huvitav, kuid väga räigelt ja pea igas postituses riivavad silma õigekirja- ja stiilivead. Võib-olla kirjutad liiga kiiresti, kuid ole hea ja loe enne avalikustamist tekst veel üle.
  Kõige vingemad postitused on aga need, milles kirjeldad elamusi ja Loomelinnaku kauplusi. Ole tubli!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vot sellega asi nii, et ma tõesti loengi oma tekste mitu korda läbi ning parandan vigu. Anna andeks, et need räiged vead sind meeletult häirivad! Ära saa valesti aru, mind häirivad kaa, aga kuna näiteks selle teksti puhul siin lugesin ja lugesin, ei saa mitte kuidagi pihta, et mis nüüd siis nii väga õudsasti on! Õigekeelsus on väga halb, kui vale on, aga stiilivead... Vot need häirivad mind vähem, nii enda kui ka teiste blogides. Õnneks on nii, et see kõik siin pole ei eksam või kirjand, nii et võtan rahulikumalt. Aga kui sa tuleksid oma anonüümse maski tagant välja, siis oled oodatud mulle näiteks emaili peale kirjutama minu räigetest vigadest! Aitäh veel kord :) ja Loomelinnaku seiklused jätkuvad kindlasti!

   Kustuta
 5. Niii niii kihvt, super hea meel su blogi arengu üle ja jään põnevusega postitusi + pilte ootama! ;)

  VastaKustuta
 6. Ooooo, tänan kiidusõnade/mainimise eest, väga uhke meel mul nüüd kohe enda üle! Super! Ja Sina jätka samas vaimus, tubli oled! :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign