Pages

3. okt 2015

FORGOTTEN JACKET/ OUTFIT

Kas mäletate, et veidi aega tagasi, Paides olles, avastasin kapist ühe toreda jaki, millega siis sünnipäeval käidud sai? No kui mitte, siis siit jälle sarnane lugu.

Kui ma selle kampsuni ostsin, siis kahtlesin alguses, millega seda üldse kanda saab. Proovides seda oma musta mantliga, siis oli tulemus üsna mööhh... Kaalusin viivuks isegi kampsuni tagastamist, aga siis otsustasin, et ei, gonna make it work!

Mantli jaoks on veel õnneks soe, nii et proovisin teisi variante. Täitsa juhuslikult kodus, kõrvaltoa kapist salli otsides, avastasin, et mul on ju äge nahktagi! Proovisin seda kohe selga ning voila! Mõnus sügisriietus, mida saab ka külmematel õhtudel kanda (ainult palju paksema salliga!)

Tagi on mitme mitme aasta vanune kaltsuka leid Paidest ning sel ajal käisin selle eest välja 300 krooni (või oli isegi 600!), mis oli täiesti segane, arvestades, et tavaliselt jäid hinnad 10 sendi ja maksimum 50 krooni vahele. Aga millegi pärast ma seda nii meeletult tahtsin ning taskuraha eest ka ära ostsin. Praeguses ajas, eurodesse ümber arvestades on tegemist tüüpiliste kaltsuka hindadega, aga krooni ajal ning Paides.. segane ost :D Aga näedsa, siiamaani ideaalne ning kindlasti asendamatu sel sügisel!


Muide, tegin ma oma elu esimene Hiina saidi tellimuse ning valituks osutuks samuti nahkjakk! Kui kohale jõuab ja seljas kohe ära ei lagune :D, siis näitan Teile kaa!

Marili

1 kommentaar:

  1. Ma ei väsi seda kampsunit kiitmast! Sellised leiud kapist on parimad!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign