Pages

2. okt 2015

PAAR UUT ASJA (osa 2)

Veidi aega tagasi näitasin esimest osa Aliexpressi tellimusest ning nüüd näitan ülejäänud saaki. Sain kätte oma teise kella ning viimase korpuse. Kusjuures, sellises stiilis kella olen juba väga pikka aega ihaldanud, kuna mu täditütrel on sarnane, mille ta minu meelest kaa omal ajal AliExpressist tellis.

Kella link on SIIN. Hinnaks tal 1,85€ ning kvaliteet on nagu ikka, mitte väga vastupidav, aga veidi parem, kui teisel tellitud kellal. Pilt on, nagu ka eelmisel, palju udusem ja halvema kvaliteediga, kui interneti piltidel. 
Kahjuks on ta mulle väga suur ning kaks lisa auku peab kindlasti tegema. Mõtlen, et kus ma selle ära teha saaksin ning suure tõenäosusega pean Paide garaažis askeldama sellega.

Ma ei mäleta, kas ma eelmine kord sellest kirjutasin, aga esimesed kaks korpust, mis tellisin, olid plastikust. Seekordne siis silikoonist ning sain tõestust, et mina enam plastik-korpustega olla ei oska. Telefon kukkus koguaeg käest, nii libe oli sõrmede all. Silikooniga oli hoopis teine teema ning suure tõenäosusega panengi kõik oma plastikkoprused Urban Kirbuturul müüki :)
Korpuse leiad SIIT! 
Hinnaks 1,71 €

Olen nii rahul nende värvide ja mustriga, meenutab mulle imelisi henna-maalinguid. Ainukene kole koht on ka pildil veidi näha, ühe külje peale jookseb muster välja, aga see näev välja nagu suvalised valged triibud.


Kokkuvõttes olen oma esimese tellimusega rahul, ma ei oodanud erilist kvaliteet kaupa, maksin selle eest ka muidugi kopikaid.
Kellel on veel Ali'ga kogemusi? Kas kellelgi on olnud ka erilisi pettumusi?

paid,

Marilips!ps! Kingiloos kingiloos kestab!! SIIN!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign