Pages

8. nov 2015

2x NAHKJAKK ja mu arvamus sellest

Hei hei!

Tegelikult on nii, et see jakk ei ole mitut postitust väärt, aga kuna ma juba lubasin endale kui ka Teile, et näitan erinevaid komplekte, siis selle teeme ära! Aga väga suure tõenäosusega ei satu see jakk siia blogisse enam kunagi. Miks?

Kõige suurem probleem on hais, mida see tagi iga liigutusega endast vabastab. Selline bensiinikas :D Täitsa tõsiselt! Jüri ei taha, et ma seda meil koduski hoian. Sain paar nõuannet, et sellest haisust vabaneda, vaatab, kas viitsin selle ette võtta või mitte... Muidugi erineb Hiinast saadud ese suuresti ka internetis nähtud pildist (LINK). Kujutasin ette vägevat matti jakki, millel kihvtid needid ja esiosa. Kätte sain pigem läikiva ja libeda, õhukese eseme. Õmblused on korralikud, olen paljudest blogidest lugenud, et tihti õmblused justkui hargnevad koheselt, minul seda probleemi pole. Suuruse tellisin L, kuna mõõtsin varrukapikkuse ära ning selle järgi olen Large :) Kusjuures, ta ongi päris paras, aga kui eest kinni panna, siis paksem kampsun alla ei mahu.

Aga siis veel kaks erinevat komplekti, mõlemad sellised, kuidas ma tõesti riides käin, kord viisakamalt, kord täiesti koduselt, koos teksapükstega. Viimased satuvad mu jalga järjest harvemini, liiga palju on igasuguseid muid põnevaid pükse vist :)

Fotod: Ruta Badina

See eksperiment oli minu jaoks täitsa lõbus, mulle pakub suurt rõõmu erinevate komplektide kokku panemine, kuid täitsa kindlasti ei lase ma endale uusi asju saata. See pole ikkagi mina, reklaamida odavat kaupa. Käisin muide hiljuti lõpuks Reet Ausi ''Moest väljas'' filmi vaatamas ning otseloomulikult hakkas kahju inimestest, kes meile need riided selga õmblevad. Saavad palka 8 eurot kuus, aga üür on 9 eurot. Vot selline elu ja meil joostakse tormi uutele H&M kollektsioonidele, et saada 399.- maksev jakk, mis maksaks 10x rohkem, kui seal hulgas oleks tegelik inimtöö väärtus. Ma ei ole mingi eeskuju, üldse ei väida, et olen nüüd ideaalne taaskasutaja või üldsegi öko! Aga eks selliseid asju vaadates hakkavadki mõtted liikuma ning võib-olla mingid prioriteedid paika loksuma...


Okei, nüüd läks veidi tõsiseks kõik :D Sama tõsiseks, kui tänane eriti vihmane ja hall ilm... Aga tühja sest ilmast! Mul kodus jällegi küünlad põlevad, mõnus on olla, homme on kaa vaba päev ning kodu on piparkoogi lõhna täis!

Ole paid,
Marili

1 kommentaar:

  1. Õhh.. need Hiina asjad. Ma pole veel Reet Ausi filmi näinud, aga arvan,et kui selle lõpuks ära vaatan, siis ei taha enda 50% ulatuses H&Mist koosnevat garderoobi nähagi.
    Sellised "üks asi-mitu komplekti" postitused on ägedad, aga põhimõtteliselt saad neid teha ju ka kaltsukaasjadega või oma olemasolevate riietga.

    BOWTIE DIARY

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign