Pages

5. nov 2015

MISKIT ON TOIMUMAS.../ SOMETHING'S UP

Kes mu Instagrami jälgib, see teab, et käisin teisipäeval koos Kätlini ja Lucaga pildistamas. Ma olin plaanipäraselt kaadritagune fotograaf, kuid vahepeal õnnestus mul siiski ka modellina pildile jääda. 

Mida täpsemalt pildistasime ning miks, kuidas ja kus, see selgub paari nädala jooksul :) Seniks saan paar postitust teha, mis vaid vaikselt vihjavad (okei, järgmine kord ütlevad pildid päris palju ära), millega üleeile tegelesime. Meie teekond viis Viimsisse ning terve aja veetsime mere ääres. Ja milline imeline ilm! Ma sain oma akud nii täis laetud, nii päikese- kui ka vee-energiast,

Ma ei oska universumit ära tänada, ta on mind nii ägedate inimestega kokku viinud, et koos saaks luua maagiat, kunsti, elamusi! 

Aitäh!

Kätlin Kaljuvee on vast eestlasele juba tuntud nimi, kes ei vaja pikemat tutvustust, tema disaini on nähtud Tallinn Fashion Weekil ning illustratsioone näitusel ''Uus Põhjamaade moeillustratsioon II''.

Luca Meneghel on pigem tundmatum nimi, tegemist on Itaaliast pärit moefotograafiga, kes teeb vaatamata oma üsna noorele vanusele uskumatult imelisi pilte! Ma armusin tema töödesse esimesest silmapilgust. 


I will start writing quick things in English as well. On Tuesday me, Kätlin and Luca went to Viimsi to shoot something new and exciting! I can show you the finished product in a few weeks! Until then, a few sneak peek pictures ;) I was the behind-the-scenes photographer, but I also managed to do some modelling as well :) Check back for more!

paid,
Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign