Pages

14. dets 2015

#JONURM ELEVATED by Annela Samuel


Siin nad on, nagu lubatud - eelmise nädala pildistamise tulemus! Fotod Annela Samuel, modell Jüri ja abilised Marili ja Marek.

Muudel teemadel, ütlen ausalt, et ma olen suhteliselt jonnine praegu, kuna nii pime on! Ma tean, et olete seda ilmselt juba igalt poolt kuulnud, et niu nii pime on, et pilte ei saa teha... Ma vingun samamoodi :( 

Sellepärast ei ole ma ka siia midagi eriti postitanud ja tegelikult toimetangi vaikselt tööl, kodus.. Ühtepidi rahulik, aga ka meeletult kiire on see jõuluaeg. Kiire töö mõttes, aga koduses elus rahulik ja.. õnnis. Kõik nii toredasti postitavad oma kodudest pilte, nii armsasti ära kaunistatud. Lubasin enda kodu kaa näidata, õigus õigus. Kohe kohe :)

Kui ma nüüd veidi mõtlen, siis tegelikult on toimetamisi olnud küll ja küll, aga alati tekib see küsimus, et kas see on piisavalt põnev, et siin seda jagada... Siin kohal soovitan kõigile Kumu trip ette võtta, uus näitus suures saalis on kehaväline kogemus!

Aga mis siis see nädal toob? Homme/ülehomme toob see blogisse Valhalla pop-up poe tutvustuse, neljapäeval tähistan oma õe sünnipäeva ning reedese päeva veedan tädi-ametit pidades ning vahepealsed päevad on täis tööd. Küll inimesed ikka ostavad praegu palju nodi :) Aga mulle sobib, raha tuleb :D

Niiet juba varsti jutustan Valhalla Factory imelisest maailmast!

paid,
Marili


1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign