Pages

3. dets 2015

KAUAOODATUD RAAMAT KÄES! ''HOW TO STYLE YOUR BRAND''Hei hei!

Ma olen väga elevil, kuna minuni on lõpuks ometi jõudnud Fiona Humberstone'i raamat ''How to style your brand''! Tellisin selle juba augusti lõpus, aga kuna see rändas siia Inglismaalt ning juhtus veel igasuguseid äparduse, venis kätte saamise aeg meeletult. Nüüd pole sellel enam vahet, hoopis hea meel on, sest nagu eelmisest postitusest võisite lugeda, kavatsen oma blogiga tööd tegema hakata ning mõningaid asju muuta :) Selle jaoks see raamat ongi - 200+ lk täis nippe, lugusid, küsimusi ja inspiratsiooni ootab! Viimati töötasin süvitsi raamatuga eelmine sügis ning siis sain samuti nii palju uusi teadmisi, motivatsiooni ja indu endaga töötamiseks. Toonane raamat oli veidi sarnane, kuid pigem keskendus sellele, kuidas iseendast brändi teha, ala Marili Kõiv kui bränd - mis imidž mul on, mida müün? Jne jne.. väga põnev raamat, otsin kodus olles ta ülesse ning kirjutan hiljem Teile nime ülesse kaa, äkki kedagi huvitab :)
See raamat siin keskendub pigem brändi stiliseerimisele, kusjuures brändiks võib ikka olla Marili Kõiv, aga ilmselgelt keskendun mina pigem sellele blogile ning kuidas asjad viia järgmisele tasemele! Pole saladus, et mul on suuremad plaanid, kui lihtsalt siin kirjutada - mõtted tiirlevad nii ehete/riiete/kodusisustuse peale kui ka lõpuks oma poepinna peale - unistama peab! Niiet hakkan kohe pihta, et välja arendada oma enda bränd, mis oleks minu nägu ja tegu. Põnev, eksole?

Mõtlesin teha ka mõningaid postitusi selle kohta, kas see pakuks Teile huvi? Eks alles siis, kui ise olen mõne peatükki korralikult läbi töötanud, raamatus on 6 peatükki, nii et 6 postitust sellel teemal? Ma veel mõtlen selle üle, kuidas seda täpsemalt teha, praegu on küll nii suur erutus sees, et tahaks kõike jagada!

Pildid SIIT.

Paid,
Marili 

6 kommentaari:

 1. Väga kihvt ja muidugi jaga ideid ka meiega, ehk saame isegi abiks olla ja kaasa rääkida! ;)

  VastaKustuta
 2. Miks Sa selle Inglismaalt tellisid? See ju Eestis ka müügil :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siis kui raamatust teada sain ja tellida sai, polnud trükk trükikojastki väljunud, kahtlen, et see siis Eestis juba myygil oli :)

   Kustuta
  2. Kus see Eestis müügil? Apollost ja Rahva Raamatu kodulehelt ei leidnud et oleks müügil...

   Kustuta
  3. http://www.kriso.ee/how-style-your-brand-everything-you-db-9780956454539i.html :)

   Kustuta
 3. Üli lahe suure huviga ootan :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign