Pages

20. dets 2015

MEIE KODU JÕULUKAUNISTUS(ED)Üks õhtu avastasin, et niimoodi pimedas tekitavad meie jõulutuled nii toredaid varje seina peale. Samuti lubasin Teile kõigile näidata, kuidas me oma kodu jõulude puhul kaunistanud oleme - vot nii lihtsalt!

Ostsin novembri lõpus Jyskist kollaka valgusega jõulutuled, mis juba allahinnatud olid (win!) ehk siis maksin nende eest 4,99.- ning nad on oma lihtsuses geniaalsed. Algul planeerisin nad ''teleka''kapi kohal olevate seinalampide vahele rippuma panna, aga vot, liiga lühikeseks jäid. Siis saigi nad kapi peale korralikult (loe: pooleldi suvalisel) ära paigutatud ning tulemus on minu meelest nii lihtne ja armas :) Eriti ilusalt lööb seleniidist kristallkuul helkima!

Tegelikult on meil teine jõulukaunistus veel, aga seda niisama ei märkakski - nimelt saatis Nestea mulle mõni aeg tagasi üllatuse - koti, mille sees kruus, moos, uued jääteed ning sall (pildina näed asju Pille-Riini blogipostitusest SIIN), aga see sall oli vist päkapikkudele mõeldud, nii pisikene asi ei mahu lapsele ka ümber kaela :D Ma siis mõtlesin, et mis ma sellega teen, ära visata oleks kaa kole... Läksin ja sidusin selle hoopis koerale ümber kaela ja voila, jõululik magamistuba :D (selgituseks, et meil on magamistoas üks kuts, mänguasi muidugi, aga tavakoera mõõtu)

Vot sellised jõulud siis see aasta... eriti minimal ja no stress. Olen märganud, et paljudel on see jõulutunne sel aastal kadunud, ka mul see puudub, aga mind ei häiri see üldse - õnneks ei pea sel aastal ka kinkide pärast muretsema, vaid ühe loosipaki valmistama ning see on kõik. Näen ka teiste blogidest, et õnneks on see ''trend'' kasvamas, tehakse järjest vähem kingitusi ning väärustatakse koosolemist ning näiteks annetuste tegemist. Endale tegin jõulukingi küll! Ostsin Queen & Adam Lamberti kontserdipileti ära, jejejjeeee :)

Aga okei, aitab lobisemisest, ka pühapäeval vajab töö tegemist!

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign