Pages

16. dets 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: VALHALLA FACTORY

Uskumatu, et eelmine selle seeria postitus sai tehtud septembri kuus! Õnneks on mul juba jaanuari kuuks kokku lepitud Bless This Mess & Budapea külastus, seega uuel aastal uue hooga :)
Täna aga näitan Teile imelist brändi, millele peale vaadates ei tahakski uskuda, et tegemist pole Skandinaavia disainiga. Elustiili fotograaf Terje Talpseppa loodud Valhalla Factory on imeline unenäomaailm, kus argielu rutiin uinub ning inspiratsioon elavneb (valhallafactory.com)

Toodete mustrid on kõik Terje tehtud fotodelt inspireeritud ning uskuge mind, te armute nendesse koheselt! Vaatasin Pinterestis ning kodulehel ringi ega tahtnud uskudagi, et need pildid on tema enda tehtud! Vot sellised näevad välja, mida Pinterestis vaatad ja siis re-pinnid, et oh, sellist kodu ma tahan!

Praegu on Valhallal Telliskivis jaanuarikuu lõpuni pop-up pood, kus saab imetleda (ning muidugi osta) aroomiküünlaid, tammepuidust ja marmorist ning graniidist serveerimisaluseid, patju ning linikuid. Samuti uut küünlaalust ''Tulepurikas'', mis on marmorist ja vasest - mu lemmik!


Lausa lust oli pildistada nii ilusaid asju! Kuidas Teile meeldivad?


3 kommentaari:

  1. Tähendab, ma koliks sinna poodi kohe sisse (või võtaks lihtsalt kõik asjad koju kaasa)! Nii ilus!

    VastaKustuta
  2. Super ilusad asjad! Eriti meeldib see küünlajalg, kuhu saab kolm pikka küünalt panna :)

    VastaKustuta
  3. Niiii kaunid, läheks ja rabaks! :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign