Pages

27. jaan 2016

NIGHT QUEEN


Meik, soeng, idee ja fotod: Kamilla Katarina (www.trendiruum.ee)
Kleit: Varkki

Nende piltidega on üks naljakas story, no mitte nüüd hullult naljakas :D, aga siiski. Nimelt käisime 30. jaanuaril 2015 Kamillaga stuudios pildistamas, meil oli mõlemal sellest ülipositiivne emotsioon ning mõlemad jäime tulemust ootama!
Kuna Kamillal oli tol ajal palju tegemist (just nimelt piltidega), siis ei oodanud ma neid pilte kohe järgmine päev või isegi järgmine nädal. Juhtus aga nii, et ta kõvaketas läks katki ning esimene ennustus ütles, et kõik materjal sellelt on kadunud! Tegu ei olnud vaid minu piltidega, vaid tuhandete piltidega... Võite ette kujutada Kamilla nukrust. Õnneks, oh õnneks, olid lõpuks kõik failid alles ning seega saan, sümboolselt peaaegu täpselt aasta hiljem, need pildid Teieni tuua :) Siiani üks lemmikumaid shoote ning tulemus on minu meelest nii kaunis. Mul oli juba meelestki läinud, et see kleit nii ilus oli, eriti see paljastav seljaosa.
Sellest pildistamisest on tegelikult üle saja pildi, valikut teha oli väga keeruline, aga ei tahtnud kaa teid piltidega üle uputada. Võib-olla teen sarnase postituse mõni teine kord, võib-olla mitte... :) Me tegime ka paar paljastavamat seeriat, nendega on mul veelgi suurem dilemma - nad on väga väga kihvtid pildid, aga ma kardan, et liiga ebasobivad interneti keskkonda. Instagramist näete sneak-peeki @kamillakatarina ;)

Marili

6 kommentaari:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign