Pages

1. veebr 2016

DAVINES HAIR CARE - minu juuste absoluutne päästja!


Hei hei ja head veebruari kuud! Ei ole vist vaja mainidagi, et .. isver, kuhu see aasta JUBA põrutab? :D 

Täna tahan teiega jagada üht imelist toodet, mida olen juba enda lähedastele söögi alla ja söögi peale soovitanud, nüüd siis näitan seda teile kaa - Davinesi juustesprei! See on reaalselt kaa üks maagiline toode, mis on minu juuksed vapustavalt kauniks teinud! Nagu teada on, siis suvel lasin enda juuksed roosaks värvida ning selleks tuli nad eelnevalt ülepea blondeerida. Kõik, kes kunagi seda sama teinud on, teavad, et blondeerimine teeb juuksed kahuseks ja kuivaks. Seega olid minu roosad juuksed kaa kahused, föönitamine aitas vaid pisut. 
See sprei on meil kodus olnud tegelikult juba ammu, aga see oli Jüri kasutuses ning kuna tal on igasuguseid erinevad habemepalsameid, shampoone, viimistlusvahendeid, siis ma ei tavaliselt tema asjade poole ei piilu. Ühel hetkel aga soovitas ta ise mul seda proovida ning loovutas selle, mu nüüdseks lemmiktoote, minu riiuli peale. 

Selle kasutamine on imelihtne - peale pesu lasen paar surtsu juustesse ning kammin läbi. Juba peale mõnda kasutuskorda nägin muutuseid, juuksepind oli kuidagi siidisem, kergemini kammitav ning juuksed nägid üldiselt palju tervislikumad välja. Kuna mul oli juuste värvimine väga ammu juba plaanis (roosast tumedaks siis), pelgasin seda algul, kuna ei olnud eriti huvitatud, et ma krussis peaga ringi toimetan. Peale sprei kasutama hakkamist värvisin juuksed ikkagi ära ja tulemuseks ilusad siidised, kaunilt läikivad tumepruunid juuksed :) 
Seega, kõigil, kel vähegi kuivad juuksed, kahused või turritavad (värvimisest või niisama), soovitan seda toodet siiralt ja südamest!

Tradehouse ütleb selle toote kohta nii: Kaitsev konditsioneeriv emulsioon kuivadele ja kahjustatud juustele. Koostises on viinamarjadest ekstraheeritud fütokemikaalid, mis on rikkad polüfenoolide poolest ja omavad väga tugevat antioksüdantset toimet. Lõhna koostisse kuuluvad mandariini, mõruapelsini roheliste okste ja ilang-ilangi eeterlikud õlid, mis omavad niisutavat, elastiseerivat ja regenereerivat toimet. Lisaks on toode rikastatud dismutatsioon-superoksiidiga, ensüümiga, mis võitleb juukse struktuuri kahjustavate vabade radikaalide vastu. Juustele omaste oligosahhariidide olemasolu tootevalemis kindlustab kaitse keskkonnatingimustest, sudust, keemilistest ainetest, mehaaanilisest stressist ja UV-kiirgusest tulenevate kahjustuste eest.

Vaata ise SIIT!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign