Pages

20. veebr 2016

HELGE SISUSTUS

Pildid: Pinterest

Iga päevaga läheme suveajale ehk valgust jätkub meie päevadesse järjest rohkem ja rohkem. Kodus on samuti palju helgem olla, kuna meil on maast laeni aknad iga toas, mida ma ar-mas-tan! Terve talve on magamistoa ja töötoa kardinad ees olnud, aga nüüd juba võib vaikselt välja piiluma hakata, nö koopast välja tulla :)
Samuti toob valgem aeg uued mõtted pähe ning praegu on peas mõlkunud idee teha suurde tuppa paar riiulit, kuhu raamatud panna. Jüril on palju põnevaid raamatuid, näiteks kalligraafiast (mida esimest korda hiljuti proovisin!), mis võiks rohkem silme ees olla. Mina muidugi lisasin juurde, et oh, mõni väike küünal võiks riiulil kaa olla... või kristallid.. või mingi kujuke :D 

Tuulasin siis mööda Pinteresti, nagu alati, ja leidsin nii mõningaid ilusaid pilte, mis kõik minu jaoks väljenduvad sõnaga ''helge''. Ma olen ikka veel lummatud skandinaavialikust stiilist, aga järjest rohkem hindan ka oma kodu eripärasid ja iseloomu, seega mind tõmbavad ka tumedamad värvid, mustrid ja aksessuaarid. 

Selline lihtne inspiratsiooni postitus siia lumisesse laupäeva. Kes õhtul Eesti Laulu vaatab ja kellele pöialt hoiate?
Ma ei tea ühtki laulu, seega vaatan põnevusega :)
 
Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign