Pages

2. veebr 2016

KIHVTID LAMBID HALENSIST + poe disainimise jutud...

Tahtsin juba ammu pikalt ja laialt rääkida, kuidas ma üht väikest ökopoodi vanalinna jalamil ümber kujundama hakkan, aga siis leidsid aset mõningased arusaamatused ning motivatsioon kadus ära. Kuna praegu on olukord jälle tore ning sisustamine jätkub, otsustasin lõpuks selle postituse kirja panna.
Tegemist on sama poega, kus aasta tagasi ise tööl olin ning veelgi aasta varem oma kätega remonti tegin. Pood on kitsas ning veidi maapinnast all pool, nagu koobas :D Tuba on kaheks jaotatud ühe pisikese võlvseinaga ning esimeses osas on välja lõhutud punastest tellistest lagi, mis mind inspireeriski tööstusliku stiili poole vaatama.
Uued lambid sai ostetud K-Rautast (link), kus oli soodsam hind, kui Aatriumis (59.- vs 61.- meie ostmise ajal olid hoopis 55.- ja saime veel 20% soodustust), aga Aatriumis oli meeletult suur valik sarnases stiilis lampe, seega soovitan kõige pealt sinna vaadata, K-Rautas olid enamasti siiski maitsetud lühtrid. Kui hakkasin internetist sarnaseid otsima, peatusin Halensi lehel, kus leidsin nii mõndagi ägedat! Kõik minu lemmikud ja nende hinnad on alumisel pildil :).

Lisasin ka mõningad inspiratsiooni pildid, mis Pinterestis kokku kogutud ning mis illustreerivad värve, tekstuure, meeleolu ning hõngu, mida tahan uues poes saavutada. 
Praegu ei ole asjad veel kaugeltki valmis, aga kui uued lambid lakke said, oli teine tunne küll! Nüüd on vaja tegeleda põhiliselt detailidega, nagu sildid, mööbel (üle värvida) ning erinevad aksessuaarid.
Kõik lambid www.halens.ee
 
Arvan, et kui pood valmis saab, siis saan teha ka before/after pildiseeria ja postituse, mis sellest arvate? 
Päris põnev on see projekt, saan järjest rohkem aru, et sisetunnet ja isiklikku maitset peab usaldama, siis usaldavad teised kaa ;) Alguses pelgasin tööstuslikku stiili, kuna see on üldiselt väga populaarne praegu, aga vaadates poe omapära ja olemust, sain aru, et just see stiil on õige! Niiet tuleb endasse uskuda 100% :)

Mis on teie lemmik sisustusstiil?


2 kommentaari:

  1. Väga väga kihvt postitus!!
    Before/after postitus võiks kindlasti ka tulla! :)

    VastaKustuta
  2. Väga põnev ning jään kindlasti before/after pilte ootama! ;)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign