Pages

18. veebr 2016

MY 'DREAM' AND 'JOY' - KUMA SPRING 2016


Eile lendasid mu juurde kaks võrratut ööliblikat, et mind vaikselt kevade poole meelitama hakata ning ma ei suutnud kauem oodatagi, et teiega neid jagada. Tegemist on Kuma Design uue, kevad 2016, kollektsiooniga, mis on kindlasti minu kõigi aegade lemmik! Esmakordselt on tegu  ööliblikate kollektsiooniga, eelmises kollektsioonis (sügis 2015) oli neid vaid üks ja seegi on mul kodus olemas. Miski teeb ööliblikad eriti müstiliseks ja lummavaks, mul on ülihea meel, et Kuma on otsustanud just seda teed minna. Minu uhiuued aksessuaarid kannavad nime Dream ja Joy ning nad on saadaval http://getkuma.com/collections/all (hinnaks 19,95.-).

Roosakas Dream on ka palju suurem, kui ma harjunud olen, kuid mulle sobib, vaimusilmas kaunistas ta juba mu loendamatuid kampsuneid :) ning Joy sobib imeliselt mustade sifoonpluuside kaaslaseks, vähemalt minu lendlevaid särke hakkab ta kindlasti kaunistama. 

Kuidas teile meeldivad Kuma uued liblikad? Millist endale sooviks? Minu omad on kõik heledad - sinised/valged/roosakad, aga võib-olla peaks just midagi uut proovima? Kodulehel jäävad mulle veel silma Beauty ja Wild, tõeliselt kaunid isendid!

Järgmiste juttudeni,
Marili

4 kommentaari:

 1. Imekenad! Kuma liblikad on mulle alati meeletult meeldinud, kuid seni pole ma suutnud ühte kindlat välja valida! Uus kollektsioon on üks ilusamaid ning väga meeldib mulle ka valge "Õhk". :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Selles kollektsioonis, milles on ''Õhk'', hakkas mulle hiljuti hullupööra meeldima ''Udu'', kuigi ma roosa armastaja ei ole, eriti õrna beebiroosa.. aga see on nii imeline ja karge, noh, nagu udu :)

   Kustuta
 2. Flatlay inspiration kausta otse! Aga Kuma liblikate hype on minust millegipärast mööda läinud :/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! :) ja minust on samamoodi need nö tavaliblikad mööda läinud, aga see ööliblikad lummavad kuidagi eriliselt. Olen nüüdseks seda tumedat kandnud kaa ja no annab mingi vungi juurde ^_^

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign