Pages

6. märts 2016

EESTI LAUL


Eile oli ikka eriti tore õhtu! Ma olen Eesti Laulu ja Eurovisiooni alati jälginud kas televiisorist või arvutiekraani vahendusel, seega kui eile vahelduseks koha peal olla sain, oli ikka teine tunne küll! Nimelt tegin veidi tööd Tallinki jaoks, jagades laiali fännilippe. Veendusin järjekordselt, et eesti inimesed on nii toredad! Mul oli see usk veidi kadunud, kuna töötades teenindusvaldkonnas puutun kokku palju välismaalastega ning kui võrrelda, siis eestlased ei ole alati kõikse sõbralikumad tegelased. Eile aga oli nii kihvt, kõik naeratasid, olid sõbralikud, jutustasid, lapsed olid lihtsalt imearmsalt häbelikud ning mul ei tekkinud kordagi ebamugavus tunnet. Täpsustuseks nii palju, et tavaliselt ei suuda ma rahvarohketes kohtades väga funktsioneerida, palju inimesi teeb mind närviliseks, sellepärast ma eriti kuskil väljas ei käigi :D Eile seda tunnet polnud, kuigi rahvast oli meeletult! 
Lahkusin enne superfinaali, jälgisin seda telefoni vaheldusel, kuniks see tühjaks jooksis ning olin absoluutselt kindel, et Cartoon võidab, kuna nt lippe jagades ma muud ei kuulnudki. Võitis hoopis Jüri ning sellega olen ma täitsa rahul. Minu lemmikud Mick ja Meisterjaan said ka väga arvestatavad kohad, tublid poisid! 
Olen silmanud erinevatest portaalidest, et vaheklipid ja saatejuhid ei olnud rahvale meelt mööda ning tundub, et ma siis erinen nii paljudest, kuna 1) ma armastan Avandit ja Seppa, alati 100% komöödia kuld 2) vaheklipid olid väga nutikad ja naljakad

Okei, arvamusi nii seinast seina, mis sellest. Loodan, et Jüril läheb Eurovisioonil hästi ning me saame nüüd veidi aega rahulikult olla, enne kui see show jälle pihta hakkab ning meedia muust ei kihagi.

Kes olid teie lemmikud?

2 kommentaari:

 1. Olin ise väga Jüri poolt ning väga hea meel, et ta võitis! What's there not to like - tekib mul küsimus :D

  Mick ja Cartoon olid samuti suured lemmikud..

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu jaoks mõni asi on, what's not to like, aga superfinaalist ei oleks ma kedagi muud Eurovisioonile saatnud, kui Jüri, nii et niigi hästi läks! :D

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign