Pages

15. märts 2016

KÕIK ON UUS (sünnipäeva kingid)

Tänast postitust saan kirjutada juba aastanumbri võrra vanemana, nimelt pühapäeval sain 24! Nagu ma eelmises postituses mainisin, siis laupäeva õhtul tähistasin sõbrannadega Konteineris ja Shivpsis sünnipäeva ning pühapäeval koos perega Sesoonis brunchitades :) Mõlemast üritusest pilte mul jagada ei ole, samuti ei usu, et mu terve pere soovib siin ka oma nägu näidata :D Laupäevane pidu oli väga väga tore, naerda sai südamest ja lausa nii, et pisarad taga. Nii hea meel, et mul on sellised sõbrannad! Perega oli kaa muidugi meeldivalt veedetud aeg, ainult, et brunch ei olnud seekord nii maitsev.

Aga see aasta oli kingituste poolest eriti helge ning sellest see postitus tegelikult ongi!


Nagu pildilt näha, siis põhiline kingitus oli uus telefon. Mõte telefonist tekkis juba eelmine sügis, aga kuna see venis ja venis, siis otsustati see mulle hoopis kinkida, või noh, tegelikult Jüri lihtsalt otsustas nii :D Valisin ja valisin, uurisin taustainfot, võrdlesin erinevaid brände ning valituks osutus Honor 7. Miks? Kuna klappis kõik, mida telefonilt oodata võiks - ilus disain, võimas aku, selge ja suur ekraan, väga hea kaamera ning üldiselt head näitajad (sel kohal haris mind Jüri, koguaeg küsisin, et mis see on ja too on). Veel meeldis mulle Huawei P8 ja üks HTC kaa.  
Täpsemat infot telefoni kohta leiad SIIT.

Samuti piilub üks hõbedane arvuti pildi vasakult nurgast... Sain oma kasutusse ka ühe Asuse iluduse :) Meie perre tuli juurde üks eriti kuri MSI, seega pisut ''nõrgem'' liige loovutati mulle... works for me! :D


Ühed asjad on veel uued.. :) Mõlemal pildil on näha väikeseid õrnu käevõrusid, need ei ole kingiks saadud, vaid minu enda tehtud. Praegu on neid kuskil 20 erinevat ja varsti juba jõuavad nad ka veebipoodi, nii et hoidke silmad lahti :) Veebipoe link SIIN! Üks sünnipäeva kingitustest oli kaa mu praeguse lemmik poe kinkekaart, seega saan neid käevõrusid mõnuga edasi meisterdada, lisaks veel uusi kaelakeesid ja võib-olla ka kõrvarõngaid. Suvel lähevad need vist moodi tagasi, ma ei mäleta küll, mil ise viimati kõrvarõngaid kandsin! Aga kes praegu neid mantli ja mütsi alt ikka näeb, eksole.

Jagan kohe kaa enne sünnipäeva filmitud videot koos Piia ja Kamillaga, loodan, et see pakub teile samuti paar naerupahvakut!

Tsau!

6 kommentaari:

 1. Palju õnne tagant järgi :)

  VastaKustuta
 2. Oi, need käevõrud näevad väga ilusad välja!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suur tänu! Sel nädalal loodan nad ka poelehele ülesse panna :)

   Kustuta
 3. Palju õnne tagant järgi!
  Ja nagu ikka, milline sisukas postitus ja Su blogi on super!
  Kõike head Sulle ja edu! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh õnnesoovide eest ning aitäh nii toredate sõnade eest, nii armas oled!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign