Pages

28. märts 2016

THE SKIRT

Imelist nädala algust kõigile! 
Olen Tartu reisilt tagasi jõudnud ning suutsin veidi spontaanne olla ning mu kevadine garderoob sai ühe pika musta seeliku võrra täiendust. Kuna ma ma pole väga ammu sellist ''stiili'' postitust teinud, siis see ost ajendas seda ning eile paningi kokku kolm komplekti (alati kolm, ma ei tea miks), et näidata, kuidas mina seda seelikut stiliseeriksin. Muidugi ei ole mul kõiki neid esemeid, aga nipet-näpet siiski, mulle lihtsalt meeletult meeldib neid komplekte kokku panna! Loodetavasti annavad need ka teile inspiratsiooni või vähemalt näitavad minu isiklikku stiili :) Esimene komplekt sünnib alati kõige murevabamalt. Lihtsalt kõik ägedad asjad, mis silma jäävad, tuleb kokku sobitada ja ongi olemas! :D Okei, mitte päris nii, esmalt valisin musta pluusi, kuna selline mul tõesti olemas ka on, samuti selline kaelakee, saapad ja küllap ka üks punane huulepulk end kuskil peidab. Tõeline pärl selles riietuses on minu meelest see jakk! See on lihtsalt niii vägev ja ilus ja .. omapärane ja.. eestlaslik veidi ja oeh! Võib-olla õnnestub mul väike DIY teha.Teist komplekti kokku pannes nägin esimesena neid kingi ning siis tuli otsus teha selline veidi pidulikum komplekt, mida ma kannaksin suure hea meelega.  Kuna riided jäid mustvalgesse maailma, siis valisin ühe eriti ägeda koti, mis natukene krutskeid lisab. Ma olin kindel, et eelmine komplekt on mu lemmik, aga tegelikult on vist see! 
See kolmas komplekt on selline, milles tegelikult kõige tõenäolisemalt mind näha võib. Eelmisest komplektist on mul puudu kõik, peale seeliku, aga selle riietuse jaoks on mul olemas kõik elemendid - äge top, kimono, sussid, (võlts)nahast kott ja toredad käevõrud. Ideaalne riietus tööl käimiseks või piknikul olesklemiseks või lihtsalt mööda vanalinna tänavaid jalutamiseks. Nii ootan juba sooja õhku ja veelgi soojemat päikest (kuigi praegune kevadilm on ka super!).


Milline komplekt on teie lemmik?

2 kommentaari:

 1. See seelik on väga lahe, ootan juba outfiti postitusi selles seelikus! :) Endale meeldis viimane kõige rohkem ja sellega seostus kohe mingi laat või festival :D

  Ilusat kevadet Sulle! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Siiani pole suutnud ühtki ägedat komplekti kokku panna, näen nagu vanaema väljas selles :D! aga kui ilmad soojemad, küllap siis kergem juba.
   Sulle ka mõnusat kevadet :)

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign