Pages

19. apr 2016

FUN @DEBENHAMS with Bowtie Diary

Hei hei kõigile!

Olen nüüd veidi aega eemal olnud, põhjuseks päris palju toimetusi täis argipäevad, ma tahaksin teiega kõike jagada, aga olen harjunud seda koheselt tegema, kas üritustega samal päeval või päev hiljem... Praegu on aga nii, et kiire-kiire on iga päev, see nädal on täitsa meeletu, aga täis nii kihvte asju, et kindlasti katsun kõigega järje peale saada ning siin asju kajastada.

Lähme siis korraks ajas tagasi eelmisesse neljapäeva, mil käisime Piiaga Debenhamsi ilu- ja moeõhtul, mida korraldas Stellaarium. Esmalt, aitäh Piia, et mind kaasa kutsusid! 

Kuna ma väga sellistel üritustel ei käi, ei teadnud, mida oodata, aga etteruttavalt  peab mainima, et õhtu kujunes väga kihvtiks! Algselt tutvustati Debenhamsi poodi, erinevaid brände, pakuti Silk sushit, Amarulat jääga (mida ikka ka ühe klaasikese ära jõin..) ning samuti räägiti uuest Hermesi lõhnast, millel pidavat olema päris ehte rabarberi lõhn! Nägin, kuidas fotograaf Meisi seda nuusutamas käis ning sellest küllalt ei saanud :) Kahjuks minu nina selleni ei jõudnudki, aga ma ei oska enam parfüüme hinnata ka, pole ise ühtegi lõhna üle aasta kasutanud.


Pärast mõningasi jutte, avastasime Piiaga, et meil on hoopiski omavahel nii palju jutustamist, et suundusime poe peale, proovisime kingi ning lobisesime maast ja ilmast. Ühel hetkel, kui kaalusime lahkumist, pöördus Zenja meie poole - ahjaa, Zenja Fokin juhtis seda õhtut - tema otsustas, et meie nüüd hakkame modellideks! Suundusime siis kiirelt meigitoolidesse, mina Estee Lauderi ning Piia Diori leti äärde, et natukene värvi näkku tuua. Mina, kes ma pole absoluutselt kursis high-end jumestustoodetega, märkasin siiski väga suurt vahet, kas näos on Maybelline jumestuskreem või Estee Lauderi oma. See tähendab, et ma ei tundnudki mitte midagi! Nagu palja näoga oleksin endiselt olnud, super luks :) Igatahes pani see mind veidi uskuma kallimasse jumestustoodetesse..

Nii siis, edasi panime ilusad riided selga, mis Zenja poe pealt välja valis ning ägeda kokkusattumuse tahtel sain jalga samad punased kingad, mida pool tundi tagasi proovinud olin! Tegemist on meie teiste komplektiga, esimest näete reedel, Stellaariumi blogis ;) Mina igatahes sain suure tõuke, et ikka rohkem võiks naiselikke kleite kanda!

Pildid tegi Meisi Volt, stiliseeris Zenja Fokin.


Aitäh kõigile asjaosalistele!

Piia blogi - www.bowtiediary.com

3 kommentaari:

  1. Vau vau vau - mulle meeldib tohutult Piia silmameik ja sinu punased huuled. Ja muidugi ei saa mainimata jätta, et teis on kõvasti modellimaterjali. :)

    VastaKustuta
  2. Aitäh tulemast! Minu käes on veel vahvad kaadrid nii Sinust kui Piiast ja neid saab tõepoolest õige pea Stellariumis näha :) Kohtumiseni!

    VastaKustuta
  3. Te olite head modellid, aitäh poseerimast :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign