Pages

29. apr 2016

GOT SOME NEW SHOES ON

Teate, jalanõude ostmine on minu jaoks üks keerulisemaid ülesandeid! Olen õnnistatud korralikult suure jalanumbriga (40), seega jalatseid vaadates mõtlen a-la-ti esimese asjana, et kas too mudel teeb mu jala veelgi suuremaks või kui veab, siis hoopis väiksemaks. See on aga väga väsitav, kuna sellist ideaalset jalanõud pole ilmselgelt olemas ja enamus, mis mulle stiililt meeldivad, tunduvad olevat klounidele tehtud (tegelikult ei ole, see on mu vastik ebakindlus!).

Ütleme nii, et viimased aasta, kaks, olen veidi leebemaks läinud. Üritan lõpuks leppida endaga, oma keha iseärasustega ning mis põhiline - saada aru, et enamus maailma inimesi ei paneks minu ''klounijalgu'' mitte kunagi tähelegi! Mu kunagised sõbrannad/klassiõed on naernud selle mure peale, kuna nad ei oleks selle peale kunagi tulnudki. Nii palju on meie peas ikka kinni...

Niisiis, jõuame otsaga aprillikuu algusesse, mil avastasin, et saabastega on ilmselgelt liiga palav ringi käia. Käima läks otsing toredatele kevad-jalatsitele. Nagu ikka, oli mul ettekujutus olemas ning ideaalset paari pole kuskil... KUNIKS ma sattusin eelmisel nädalal Solarise uude jalanõupoodi nimega ShoeShop! Põhimõtteliselt jalutasin poe poole, haarasin jalanõu, panin jalga ja ostetud nad olidki! Nii kindlalt tundsin ennast ja noo mis hinnaga veel.. 37.- (Solariskaardi soodukaga)!!
 

Olen tänaseks ära proovinud neid kanda koos teksade, nahkpükste, basic halli kleidi ja täna, maani seelikuga ning sobivad kõigega lihtsalt nii hästi kokku! Ja  tore on mööda töökoridore klõbistada nendega :)

Tahtsingi lihtsalt teada anda, et Solarises selline uus ja äge pood on! Meeste jalanõud on neil ka niiii ilusad... Ja lisaks eriti püssid kontsakingad! Kui ühel hetkel oma enesekindlusega nii kaugele jõuan, siis sealt poest ostan vägevad kontsakad ja rokin täiega ;)

Võib-olla on keegi veel sealt jalanõusid ostnud? Või äkki nüüd plaanite vaatama minna? :)

Olge mõnusad ja head nädalavahetust!

10 kommentaari:

 1. Väga coolid! Eriti need roosad sokid!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks! Ainult tahtsid kanna alla libiseda terve päev :(

   Kustuta
 2. Lähen chekin seda poodi millalgi, aga piff, ära põe. Sa oled ju vist pikka kasvu, ma olen meeter kuuskümmend kolm ja sama jalaga ��

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Noo väga pikk ei ole, 173... Asja teeb vist kõige hullemaks see, et olen tibatibatillukeste jalgadega ja siis tuleb pauhti üks suur labidas otsa :D Aga tegelikult pole vist enam see 40 suurus midagi nii tabu, enamustel selline 39-41 jalg, nats põen ikka, haha! Aga üritan lahti saada sellest :)

   Kustuta
 3. Coolid jalanõud! Jalanumbri pärast pole mõtet Sul absoluutselt põdeda, sest minu jalanumber on näiteks 42 ja lisa sellele veel lai liist. Niiet jalanõusid otsima minnes on see päev alati kõige kohutavam. Ei suuda kokku lugeda neid pettumusi, kui odavaid ja ilusaid jalanõusid minu numbrile pole :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ohjaa, olen su blogist vist lugenud ka neid seikasid.. Sa kindlasti tead, aga NSKingal on eraldi nurk suurtematele jalanõudele :) Minu meelest on seal ägedaid kaa!

   Kustuta
 4. Kingad on küll üli vinged!:) mul on alati kingade leidmisega suur probleen olles pikk ja veel 41 jalaga aga kindlasti läheb vaatan nüüd selle poe üle :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vaata kindlasti! Jalutasin eile sealt mööda ja juba nii palju uusi ägedaid kingi jäi silma! Eriti + on head hinnad :)

   Kustuta
 5. Mu uued lemmikkingad on nii sarnased neile, sellised mehelikud ja klassikalised ja nii mõnusad ükskõik millega kanda! Ehk siis jagan su vaimustust täiega (Y)

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eksoleeee! Siiani lihtsalt kõikide asjadega sobivad kokku.. ulme :D

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign