Pages

27. apr 2016

JUUKSED KORDA: HG lõikus, ghd Advanced Split End Therapy ja muud!

Hoiatan ette, et järgnevate nädalate jooksul võib siit blogist leida palju juttu juustest! Aga kuna minu jaoks on terved, läikivad ja loomulikud juuksed viimasel ajal tähtis teema olnud (eriti peale eelmise aasta roosat seiklust), siis loodetavasti pakub see ka teile huvi :)

Praegu sooviks väga, et te saaksite läbi arvutiekraani mulle pai teha, kuna mul ei ole vist kunagi nii pehmeid juukseid olnud! Käisin hiljuti Decorise Showroomis põhjalikku hooldust saamas ja tegelikult olen Decorisega seotud hoopis suurema projektiga, kui ''Marili juuksed pehmeks'', aga sellest juba varsti-varsti!

Ma käisin viimati juuksuris eelmine aasta... Seega katkiseid otsi oli kuhjaga ning juured olid ka juba mõnuga väljakasvanud. Otsustasime siis salongis, et värskendame Kevin Murhpy värvidega juuksejuuri, teeme HG lõikuse (eemaldab kuni 90% katkistest otsest, juuste pikkus jääb samaks) ja lisaks veel ghd hoolduse. 

ghd Advanced Split End Therapy (ehk arendatud katkiste otste teraapia) jõudis Showroomi alles veebruaris ja sellest on täpsem artikkel SIIN.


Pildilt näha, et mu juuksed olid enne isegi täitsa heas seisus! Ma olin seda ise nähes tõesti üllatunud, kuna 1) veel jõuludel olin täiesti roosa ehk siis algselt ülepea blondeeritud 2) käte vahel tundusid nad karedad, katkised 3) eelnev nädal tehti mulle peaaegu iga päev erinev soeng lakkide, geelide ja kõiksugu toodetega
Algsel pildil pole isegi väljakasvu näha.. Valerial on vist mingine imekaamera, tõesõna :D  (Valeria blogi - http://valeriasblog.com/). Peate siis lihtsalt uskuma mu sõnu, et tegelikult oli vähemalt 5cm nähtavat väljakasvu. Kellele värvitoonid midagi ütlevad, siis stilist segas kokku 6N 6.0 DARK. BLONDE ja kui õigesti mäletan, siis 6GA 6.31 DARK. BLONDE. GOLD. ASH (ma olen blond?!)

Nüüd siis olen pealaest juukseotsteni siidine ja läikiv, tänu Decorise Showroomi asutajale ja stilistile Ericale :) Meie eesmärk oli jätta mulje, nagu midagi polekski tehtud (värvi mõttes) ja see läks läbi küll, eksole? Tulemuseks imeliselt terve muljega ja tugevad juuksed, mu ideaal! Aitäh veelkord!

Decorise Showroomiga saate tutvuda läbi nende facebooki lehe - https://www.facebook.com/decorisshowroom/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign