Pages

26. mai 2016

DARK HIPPIE VIBES


Järjest rohkem tunnen, et ma ei saa enam ennast tagasi hoida ning kogu aeg tänaval käies muretseda, et mida teised inimesed minu riietusest mõtlema. Sest guess what? Mitte kedagi tegelikult ei huvita ju! Nagu ka mind ei huvita, mida teised tänaval kannavad, kuna endal mustmiljon mõtet peas ringi triivimas. 
Alati, kui usaldan enda maitset ning panen selga asjad, mis mul silmad särama panevad, siis saan komplimente igast suunast, mis omakorda veelgi mu õnnetunnet suurendavad, seega win-win situatsioon! Eks see riietuse teema läheb ka suuresti kokku enesekindluse teemaga ja te juba teate, et selles osas on mul kõvasti probleeme olnud. Küllap mingi aeg üritasin käia võimalikult tavaliselt riides, olla nö nähtamatu, et tänavapilti ära kaoksin. Praegu mõtlen, et nii naljakas on see enesekindluse probleem - mida vähem endast arvad, seda egoistlikumalt muretsed, mida võõrad inimesed arvavad ja, et nad KINDLASTI mõtlevad minust midagi!

pfffff! Jube egoist :D 

Ma vist jääkski selle teema üle arutama, aga tegelikult tahtsin hoopis oma riietust näidata! Need on tehtud reede õhtul, enne NYXi tutvustavat õhtut (ma ei hakka eraldi sellest postitust tegema, ürituse pildid ja üldine melu on paljudes blogides juba esindatud) ning fotod tegi Kamilla Katarina (trendiruum.ee) ning jah, jälle telefoniga! :D Alt-ülesse nurgaga tehtud, nagu Soome pildidki, küllap praegu näen sellelt nurgalt parim välja :D. Panin selga vanad ja palavalt armastatud laiad püksid ning uue kimono, mille juba tükk aega tagasi NewYorkerist 5.- euroga ostsin. Armastan seda sametist mustrit, viimasel pildil on seda kõikse paremini näha!

Peale üritust tegime Teele ja Kamillaga kalarannas pilte, seekord siis ''päris'' kaameraga ning jeebus-isver-jesver, need tulid imelised!! Päikeseloojang, liivarand, lendlev kimono... Ma ei jõua ära oodata, et neid teiega jagada saan :)

Püksid - Bershka (vana); Kimono - NewYorker; Pluus ja jalanõud - H&M; Prillid - Sinsay (vana)


3 kommentaari:

  1. Omg see teine peegelpildis pilt!! Lovelovelove!

    VastaKustuta
  2. Oma maitset tuleb usaldada, sest sul väga omapärane ning lahe stiil. :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign