Pages

5. mai 2016

GIRLS NIGHT WITH AVON

1;3 mina, 2 Eneli Rahula 4 Natalia Ivanova
Pildil Riin, mina, Eneli, Margarita ja Mari-Liis

Teisipäeval õhtul olin oodatud Avoni kontorisse, kus toimus üks ülini naiselik ''tüdrukute-õhtu''. Ise kutsusime seda seltskonnas keskis nii, kuna täpselt nagu sõbrannad oleksid kokku tulnud ja küünelakkidega mäkerdama hakanud :D.

Tegu oli siis uue kevad-suvise geellakide sarja Gel Shine esitlusega, mis oli toredalt interaktiivseks tehtud - suure konverentsilaua taga oli nii uue kui ka ''tava''kollektsiooni küünelakke, pärleid, mustreid, mida küüntele kanda ja kõike muud vaja minevat. Saime proovida nii enda küünte kui ka kunstküüne tippide peal. Kohapeal oli ka küünetehnik, kes tahtmise korral professionaalse maniküüri tegi :)  Mina olin kindel tahtja ning lasin teha väga nude-toonis põhja ning sõrmusesõrm ja pöial said toredalt täpiliseks tehtud. Täpseid toone näeb eelviimaselt pildilt (Lovely Lace & Nude Shimmer). 

Tore oli see, et kohale tulnud neiud olid minu jaoks kõik tuttavad ja paar tükki isegi andsid sõbranna-mõõtu välja :D Niiet oligi nagu tore tüdrukute-õhtu! Jooke/sööke pakkus Butterfly Catering ning Topellier Bakery oli teinud maailma (jah, maailmaaaaa!) kõige paremad muffinid - kahekordne kreemitäidis!! 

Õhtu lõppedes anti kätte tore kingikotike, kus leidus üks kink ka Teie jaoks :) Mis see on, selgub siis, kui ühe kevad/suvise kingiloosi käima löön (kuupäev väljaselgitamisel :D)!

Kuidas Teile muidu Avoni kosmeetika meeldib? Võib-olla on lemmiktooteid, mida kingiloosis näha tahaksite? ;) Andke teada!

2 kommentaari:

  1. Oii kuidas ma tahaks neid muffineid praegu! :D

    VastaKustuta
  2. Jah, seda koogikest nosiks tõesti uuesti! xD

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign