Pages

2. mai 2016

MY LOVE AFFAIR with Decoris Showroom/ghd


Juhhuu, käes on mai kuu! Nii naudin seda päikesepaistelist ilma, loodan, et teie kaa :) 
Täna avaldan peaaegu kogu info, miks ma mõni aeg tagasi Decorise Showroomis käisin, miks ma kandsin uhket Diana Arno kleiti ning miks mulle tehti üks glamuurisemaid soenguid, mida mu peanupp näinud on!

Esitlen suure rõõmuga:

Soengumenüü™
On mõeldud kõigile neile, kes hindavad ilu. Decoris Showroom koostöös ghd´ga on pannud kokku kogumiku erinevatest soengutest, mida on mõjutanud paljud silmapaistvad ja aegumatud möödunud ajastute stiilid ja suurkujud. Tulemuseks on modernne ent šikk look, millesse on lihtne armuda. Luba ka endale üks naiselik ja iseloomuga soeng.


Need laused võtavad ilusasti kokku Soengumenüü olemuse. Tegemist siis varsti-varsti avatava kodulehega www.soengumenu.ee, kust klient saab valida endale meelepärase soengu selleks spetsiaalselt disainitud menüüst (näiteks lokid, punutised, vintage, red carpet, high fashion ja muud!), kirjas on kui kaua selle tegemine aega võtab, millise pikkusega juustele sobib ning muidugi, mis see soeng ka maksab. Samuti leidub infot salongide kohta, kes sama teenust pakkuma hakkavad, lisaks teave ghd soengukooli kohta ja muidugi on kirjas ka erinevad koolitused (täiendõpe, lühikoolitus jm). 

Igal soengul on omapärane ja kihvt nimi - vihje minu omale postituse pealkirjas ;).

Kõik erinevad soengud on blogijate, modellide ja eesti tuntud inimeste poolt välja kantud ja Egotripp stuudios pildile püütud. Kõigile tegi meiki Merili Pikk ning riietas Diana Arno Fashion. Imelised soengud tegid Erica Teras ja Sarita Urm!


Miks ütlen, et jagan vaid osa infost? Kuna Soengumenüü lansseerimisel käivitub i-me-li-ne kingiloos, kus auhindu 600.- väärtuses! See on ju segane, eksole?! Sellest kõigest annan teile aegsasti teada, luban :) Ja seda koos uhkete professioonaalsete piltidega! Seniks nautige behind-the-scenes pilte, mis armsa Valeria osava pilgu läbi püütud :) (http://valeriasblog.com/)


Tutvuge ka Decorise Showroomi ja ghd Eestiga! (klikk ja klikk)

Mis te arvate, kas mulle sobib selline look? Kuhu teie sellisena läheksite? (ma läksin sushit sööma, hahaaahaa!)

Pai!

6 kommentaari:

 1. Wowowow, mis püss!! Need punased Debenhamsi kontsad on ainult puudu ;)

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
 2. Sa oled alati ja ükskõik milles ilus. Kuid minu täispunktid lähevad soengule :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oojaa :) See soeng oli tõesti võimas ja kõige ägedam oli see, et minule kui absoluutsele võhikule ei tundunud see väga raske ise järgi teha! Aga eelkõige usaldaks Decorise juuksureid :) Aitähhh!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign