Pages

23. mai 2016

OH, SHE'S A LADYHei ja imeilusat uue nädala algust!

Selle mõnusa esmaspäeva puhul jagan pilte, mis said nüüdseks juba kuu aega tagasi, Stellaariumi ilu- ja moeõhtul Debenhamsis, tehtud said. Kes enam ei mäleta, siis olin Piia (Bowtie Diary) +1ks ühel toredal õhtul, kus meile tutvustati uusi lõhnatrende, moenippe ning pakuti super-maitsvat Silk sushit - postituse selle kohta leiad SIIT. Postituses nägite, et mind ja Piiat kutsuti olema modellideks ning õhtujuht/stilist Zenja pani meid riidesse. Tollel hetkel sain teile näidata teist komplekti ning täna siis esimest :) Piia sai selga vapustavalt kauni kleidi, mida ausalt öeldes ise kanda tahtsin! Aga olin oma komplektiga tegelikult väga rahul - romantiline roosidega kleit läks mu huulevärviga ideaalselt kokku ning kogu riietus pani mind tundma tõeliselt naiselikuna. Isegi mu 5-sekundi krunn sobis sellesse pilti päris hästi :D

Häbi mulle, aga ma ei oska ühtki nendest brändidest nimetada, mis mul seljas on - enne seda õhtut olin Debenhamsi sattunud umbes-täpselt 2 korda. Aga Piia imelist kleiti saate lähemalt uurida SIIT (ma veidi uurin Debenhamsi kodulehte, äkki leian veel)

Edit: Andsin alla, kuna näiteks selliseid nude-kontsi oli üle 400 paari.. :D Minge hoopiski kohapeale uudistama, ma olin isegi üllatunud, kui ägedaid ja moodsaid asju kohapeal leida võib! Piia näiteks leidis oma uued lemmikkingad, mida näed ta uues postituses SIIN!

Pildid: Meisi Volt

Tegime ägedaid pilte ja minu trepp järsku peatus! Haha, sellest sündis allolev rõõmus pilt :)


Kuidas teile meeldib selline stiil?

Pai!
Marili

2 kommentaari:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign