Pages

27. mai 2016

SNAPS FROM HELSINKI


Paar toredat kaadrit mu päevasest Soome tripist :) Käisime Marta ja ta perega esimese asjana sushi buffees, kus oli i-me-li-ne valik! Praegu sööks kõik need taldrikud tühjaks! Tegu Konnichiwa Sushiga, aadressil Pohjoinen Rautatiekatu 21, kel huvi minna :)

Martaga koos olemisel on võlu selles, et ei pea kunagi tegema midagi.. erilist? Sellesmõttes, et me oleksime võinud päev otsa ühes kohas istuda ning ikka see oleks olnud best day ever. Seega me ei pabistanud väga, otsides tegevusi, vaid jalutasime, veidi külmetasime ja lollitasime :D Nagu ka näha kahest selfiest (umbes kahesajast...), mille siia lisasin :)

 Kaks viimast kaadrit on kristallipoest, mis meile teel sadamasse ette jäi. Somsola Shop on koha nimeks ning asub see Kalevankatu 9 ehk siis hästi hästi lähedal Tallinki sadamale! Need kaks pilti ei anna pooltki.. ei, veeranditki edasi, mis valikuga see väike pood oli! Nii kaunid kristallid... oeh :) Kaasa ei ostnud midagi, kuna mu kotis oli kõige väärtuslikum kivi, millest juba juttu tegin ning mida instagramist näha saab (hinnad olid poe küll üllatavalt taskukohased). Vaata huvi korral rohkem - www.somsola.com


Olge mõnusad!

Marili

PS: Ära unusta osalemast kingiloosis - vaid 5 päeva veel! Loosi leiad SIIT!

2 kommentaari:

  1. Suuuuuuushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oi, see oli täiesti vapustav.. milline valik!! ja kõik super värske ja hea

      Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign