Pages

29. mai 2016

STONE OF THE DAY - Labradoriit

Kuna ma pole tõeliselt ammu blogis kristallidest rääkinud ja kingiloosi kommentaaridest näen, et huvi selle vastu on endine, siis üritan rohkem kristallimaailma moe- ja ilumaailma vahele tuua :)

Tänane kivi on labradoriit, mis on minu jaoks üsna uus kivi, see tähendab, et ma ei ole seda enne omanud. Täna, uusi ehetekive selekteerides, avastasin ta enda jaoks uuesti. Labradoriit on näiteks Kamilla Katarina (Trendiruum) lemmikkristall, kuna kivi värvus meenutab talle merd. Tõesti, sellel kristallil on maagiline välimus - kaugelt vaadates tundub ta tihti hall ning üksluine (pildil paremal), aga isegi kui neid halle kive lähedalt vaadata ning erinevaid külgi keerata, siis saab avastada enda jaoks täiesti uue universumi... ühe väikese kivi seest. Iga kivi helgib tegelikult samamoodi nagu lapikud kivid vasakul pildil. 

PS Kamilla: Ma just valisin välja 3 maagilist labradoriiti, et uued käevõrud teha ;)


Kivist täpsemaltTransformatsioonikivina valmistab labradoriit keha ja hinge ette ülestõusmisprotsessiks. See äärmiselt müstiline ja kaitsev kivi tõstab teadvuse sagedust ja eemaldab aurast soovimatud energiad, vältides energialekkeid. Kandes endas esoteerilist tarkust, juhatab labradoriit teid teistesse maailmadesse ning aitab mõista eelmisi elusid. See kristall hajutab mineviku pettumustest tingitud hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad, tugevdades usaldust Universumi suhtes. Labradoriit eemaldab ka teiste inimeste poolt peale pandud projektsioone, sh aurasse kinni jäänud mõttevorme, tasakaalustab loogika ja sisemise nägemise ning on abiks muutuste ajal, andes jõudu ja tagades sihikindluse. (valgusesaar.com)


1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign