Pages

19. mai 2016

TUOMIOKIRKKO CHILL

Kes mu Instagramil silma peal hoiab, see teab, et käisin Soomes oma parimal sõbrannal külas! Nimelt Marta tuli mõneks päevaks Helsingisse, oma emale külla ning kuna tal polnud plaanis Eestimaa pinda kaunistada, tuli mul kiire reis ette võtta! Olin nii põnevil ja ootusärevuses, et kui lõpuks teda nägin, siis pisarad voolasid ning süda peksles ja isegi jalad lõid alt nõrgaks :D Nii hea meel näha kõige kallimat sõbrannat, keda viimati nägin aasta aega tagasi! 

Igatahes, tsillisime Helsingis ja nagu turistidele kohane, tegime Helsingi toomkiriku treppidel pilte (ma vandusin endale enne reisi, et seal kohe kindlasti EI TEE pilte, aga.. läks nagu läks :D), hängisime mööda põhitänavaid ja lollitasime, nagu meile ikka kombeks. Õnneks oleme mõlemad õppinud asja rahulikult võtma, kumbki ei mõtle sellele, et oi nüüd ei näe jälle aasta otsa, vaid naudime hetke ning oleme meie ise! 

Tegime ka polaroid pilte, seega mälestused reisist on ka füüsiliselt katsutavad :) Rääkimata kingitusest! Isver, Marta kinkis mulle hiiglasliku ametüsti kobara! Mine kohe instagrami vaatama, kui veel pole näinud - http://instagram.com/marilikoiv - see mind jalust nõrgaks võttiski! Mõningaid teisi kingitusi näete varsti valmivas postituses :)

Riietusest nii palju, et ma poleks kunagi uskunud, et kitsas pliiatsseelik mu üks lemmikuid võib olla - veel mõni aeg tagasi oleksin kindlasti (!) jalga pannud mugavad teksad või maani seeliku, aga vot, olen avastanud enda jaoks nii mõndagi uut. Pluus on pärit ühest Prantsusmaa ''gypsy'' poest, nagu Marta seda hüüab ning sellel on väga kihvt pilt, kahjuks ei jäänud pildile (sama muster SIIN).


Kuidas teie nädal läinud on?
PS: varsti varsti teen väikese kingiloosi :) Täna sain teie jaoks pisikese paki!

7 kommentaari:

 1. Nii ilusa nurga alt tehtud pildid! Kenasti peale jäämine nõuab ka annet, mina eksponeeriksin ainult oma lotti niiviisi xD

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jah, enamus pilte läksid sellepärast aia taha, et ma hoidsin pead liiga püsti (loti hirmust vist :D)

   Kustuta
 2. Ilmselgelt tekitavad need toomkiriku trepid oma valguse ja värvikomboga kiusatust :P. Väga ilusad pildid kukkusid välja!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitähh Karina! Marta teebki alati parimaid pilte :)

   Kustuta
 3. Teine pilt on kohe eriti kift !!!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kniks Riin :) Need on muuseas (jälle) mu telefoniga tehtud :D

   Kustuta
  2. Whaaaat nii hea kvaliteet!!! Superlahedad pildid! ;)

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign