Pages

4. mai 2016

UUE KOLLEKTSIOONI INSPIRATSIOON/TELGITAGUSED - Story Telling Jewellery

Ma ei ole siiani oma ehetest pikemalt rääkinudki, kuigi juba märtsi algusest reklaamisin välja oma esimese kaelakee kollektsiooni koos uue veebilehega. Vist ei julenud sel teemal ennast avada, selline jube kartus oli, et keda üldse huvitab, et ma ehteid teen ning veel rohkem - kes neid osta tahab?

Praeguseks olen aru saanud, et huvi on ja ostjaid on. Olen iga ostu eest südamepõhjani tänulik ja õnnelik! Nii eredalt on meeles aprillis toimunud kirbuturg, kus paar inimest tulid ekstra mu käevõrusid vaatama.. oeh :) Aitäh!

Täna ma tahan Teiega jagada oma uue kollektsiooni nö. telgitaguseid. Kuigi praeguste käevõrude hüüdlause on ''Wear the rainbow!'', siis järgmine kollektsioon jätkab seda sama teed, kuid veelgi rohkem vikerkaare teemadel. Kasutan ühesuguseid (edit: suurus ja kuju on sama) jadeiidist kive, mis kirgastes värvides - sinine, roheline, kollane, roosa, türkiis, korall! 

Nad sobivad kandmiseks üksi, koos teiste samasuguste või hoopiski teistmoodi toredate käevõrudega - suvi on ju miximise ja matchimise aeg :) 

 Allpool pildid illustreerimaks käevõrude erinevaid värve - kõik inspireeritud loodusest - kust mujalt :)

 
Plaanis on teha värske pildistamine (PS! Kui keegi teab/tunneb üht ilusat, veidi ebamaist tumedate juustega neiut/modelli, siis andke mulle teada palun!) ning selle jaoks kogusin natukene meigi-inspiratsiooni. Tahan, et look oleks hästi puhas, hele (lausa valge), et värvilised käevõrud eriti silma paistaksid!
All pool mõned näited. Põhiline inspiratsioon tuli sellest, kui Blogijate kokkutuleku kingikotist NYX'i valge silmalaineri leidsin!Loodan, et Teile meeldivad sellised, veidi telgitaguseid tutvustavad postitused :) Hea meelega teen teine kordki!

Seni kaua, kui uue kollektsiooniga tegelen, olete oodatud teisi ehteid uurima! E-poe leiate SIIT!
PS: Kaks esimest käevõru on väga värskelt lisatud ja ainueksemplarid - teisi selliseid enam ei tule!

2 kommentaari:

  1. Äkki sobib Daniela Zivel modelliks? Ta instagram on @dzivel. :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign