Pages

9. juuni 2016

ELU PILDIS

Okei, tunnistan kohe - selliseid postitusi tehakse siis, kui muid ideid pole! Ükskõik, mis keegi teine võib väita, kõiksugused random snapshotid ja instagrami postitused on sisutäide :D Aga kuna hiljutise kingiloosi all tuli välja, et lugejad sooviksid näha rohkem elulisi postitusi mu elust, et kus käisin, mida sõin ja tegin, siis oma olemuselt nad sellised ongi - näitan oma telefoniga tehtud pilte erinevatel üritustel ja tegemistel ning võib-olla jutustan juurde kaa. Tegelikult peaks vist ikka kindlasti jutustama, mitte võib-olla, kuna lihtsalt pildid ei pruugi iga kord ise lugu jutustada...

Enamus seekordseid pilte on eelmisest nädalavahetusest, peamiselt reedest, mil külastasin üle tüki aja Paidet, käisin lapsepõlvesõbra 25ndal juubelil, tegin päris mitu selfiet (aga see matt roosa huulepulk juuuuu!!) ja nädalavahetus sai ilusa lõpu Queeni kontserdi näol. 
Kõige viimasel pildil on mu viimase aja kõige lemmikum moeost! See triibuline maani kleit H&Mist on taaaeevaalikk! Mugav, elegantne, naiselik, lihtne.. Kõike! Soodne ka :)Loodan, et teie päevad on ka täis ilusaid kleite ja päikeseloojanguid :) Kevad ja suvi on üks äraütlemata mõnusad aastaajad! 

Okei, tsauuu!

2 kommentaari:

  1. Ma küsiks kohe, et kust see teine, printmustriga kleit pärit on? Näeb väga armas välja. :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. See on Mohitost ostetud :) Aga kahjuks juba mitu aastat tagasi

      Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign