Pages

25. juuni 2016

FANKADELIK FEELING


Hei, kuidas läheb? Jaanipäeva pidustused on selja taga (kui pidustusteks võib pidada diivani peal lösutamist ja uhkest kristallpokaalist rabarberi-limonaadi joomist..) ja üritan nüüd blogi-lainele ja elu-lainele ennast tagasi tuua.

Enne jaanipäeva, teisipäeval, seadsin sammud esimest korda elus Fankadelikusse, et sealt endale midagi meelepärast leida. Nimelt olin sõbrannalt saanud 120.- krediiti  ja tahtsin seda koheselt kulutama minna. Kes Fankas käinud, see teab, et tegemist väga kirjult ägeda kohaga, kus riideid tegelikult igale maitsele. Mulle tundub vähemalt nii... et tegu pole pelgalt niisama vintage/retro riiete müügiga (mis paljudele vastukarva on), vaid valikus on ülistiilseid ja ilusaid kleite.. aah, need kleidid!! Soovitan igaühel minna ja proovida, just neid kõige kallimaid ja eksklusiivsemaid litterkleite, te tunnete ennast kui jumalanna!

Tulles üleval olevate piltide juurde, siis Fankas tööl olev neiu otsustas silmapilkselt, et mulle võiks paar komplekti selga panna ning Fankadeliku Facebooki lehe jaoks paar klõpsu teha. Mõeldud-tehtud ja tulemust näetegi piltidelt :) 

Minuga koju tuli üks imeline siidist särk/kleit, millel üsna trippy ja kunstiline muster peal. Loodetavasti õnnestub see mul varsti ka pildile püüda!

Mõnusat nädalavahetuse jätku armsad :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign