Pages

2. juuni 2016

FOOKUSES: LINNUKÜLA RESTO

Hei armsad lugejad! Loodetavasti naudite neid imelisi päevi ja kel võimalust - puhkate täiega! Minul algas nüüd uuesti natukene kergem elu, kui mai kuus oli. Väiksem töökoormus võimaldab mul nüüd ka veidi puhata, mängida ning oma teisi töid teha - ehteid ja blogi :)

Täna tutvustan teile üht eriti mõnusat söögikohta, kuhu Kamilla Katarina (trendiruum.ee) mind eelmine nädal kutsus. Kohaks siis Linnuküla Resto, mis asub ühes armsas elumajas, Kristiines. Mul ei ole näidata pilte interjöörist, kuna nii ilusa õhtu puhul otsustasime me väikese pikniku maha pidada. Et pildid ka ägedamad tuleksid! Tegelikult on juuni algusest võimalik kõikidel nautida seda imeliste õunapuudega täidetud hoovi - Linnuküla Resto avas suure ja uhke terrassi :) Kuigi nii palavate ilmadega kõlab toas istumine isegi paremini.. Maja paksud kivist seinad hoiavad veidigi jahedust.. Aga okei, aitab ehitusjutust :D

Ma olen täiesti ära armunud nendesse piltidesse! Kamillas ei pea ikka mitte kunagi pettuma, tegelikult oli kaa niivõrd päikseline, värviline ja imeline õhtupoolik :)


Kuna minu jalad polnud Linnukülla enne sattunud, siis usaldasin Kamillat söökide osas. Ta soovitas mulle hirve tartari, miso ramenit ja tomati carpacciot, millest minu jaoks tundus ideaalne valik ramen. Terve menüü ja hinnad leiad alt poolt! Ja jällegi - te vaid vaadake seda set-upi! Oleks olnud lausa patt MITTE miljon ja üks pilti teha, nii telefoniga kui ka kaameraga. Lisaks isuäratavale välimusele oli maitse ka super - ainukene miinus rameni juures oli see, et ei pakutud pulki, millega süüa. Ehk kahvli ja lusikaga oligi mugavam, eriti arvestades, et toit oli päris madalal (seelik oli pärast siiski väikseid plekke täis, ups!).Linnuküla Resto asub Nõmme tee 20, Kristiines ning on avatud T-L. Väga meeldiv piirkond, eriti kui hoovis istuda, siis ei häiri ükski automootor, pigem saab nautida linnulaulu ja õitsevaid õunapuid. Ilmselgelt ei saanud ma täit toiduelamust, lähen kohe kindlasti tagasi, et proovida nii erinevaid eelroogi kui ka põhiroogi, magustoitudest rääkimata :) 

Linnuküla Resto FB - https://www.facebook.com/Linnukyla


Ja väike nali tuleb kaa ikka teha (Kamilla tahtis ilusaid eksterjööri pilte teha ja ma vuhisesin mööda, peaaegu pikali käies haha)!

Kes võtab ette Linnuküla Resto külastuse? Või on keegi juba käinud - muljetage!

6 kommentaari:

 1. Jaaa, kui ma Tallinnasse satun, siis võtan küll ette! Ja proovin vähemalt sama ilusaid pilte teha ;)

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
 2. Vau, nii mõnus kohake! :)

  VastaKustuta
 3. Liitun eelkommenteerijatega, kindlalt plaanis seda kohta suvel külastada (: Ja no need pildid siin on ju suisa IMELISED!

  VastaKustuta
 4. Ilus ja värviline nagu muinasjutus :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign