Pages

11. juuni 2016

KÄSI & KIRI kingiloos!


Mul on üks tore sõbranna Gülen, kes otsustas, et ei hoia enam oma loovust luku taga ja hakkas vägevaid postkaarte tegema! Kuna Gülen on maailmaägedaim ning tema looming seda samuti, siis tahtsin teha talle head meelt ja ka teile ning teha üks tore loosimine! 

Loosi läheb 7 postkaarti, suuruses A5. Kolme neist näete pildi pealt, jäägu ülejäänud siis saladuseks. Vägevad on nad niikuinii, seda luban! 
Kaarte saab kasutada traditsioonaalsel viisil - armsamale armastuskirju saates või näiteks vanaemale sünnipäeva õnne soovides, aga ka vägeva kaunistusena seinal, külmkapil, öökapil... Igal pool! :)


TEE NII, ET VÕITA:
 • Pane LIKE Käsi & Kiri facebooki lehele SIIN!
 • Kirjuta postituse alla kommentaariks oma e-mail ja üks mõte, mida nende kaartidega teha saaks! Mina näiteks paneksin Stay wild oma öökapile, et igal hommikul saaksin meeldetuletuse :) 
Ongi kõik! Head loosiõnne!
Ps: Tallinna inimesed saavad kingi kätte HomeArt poest, Tellisivi 60a, mujal elavad inimesel saavad postiga  :)
Loos lõpeb 18.06

10 kommentaari:

 1. 5tmarii.prii@gmail.com Ma arvan, et kõige lahedama tsitaadi raamiksin ilusasse musta raami ning riputaksin selle seinale, voodi juurde, et igal õhtul enne magama minekut saaksin seda lugeda ja selle üle mõtiskleda! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Või veel parem idee- paneksin mõne laheda kaardi enda viiulikasti, et enne mängimist "headele lainetele" saada :)

   Kustuta
 2. anita14114@gmail.com
  Minul tekkis mõte kohe seda kasutada seinal, mille taustal videosid tavaliselt filmin. Muidu sein üsna ühte tooni, siis saaks lisada pisut särtsu juurde :)

  VastaKustuta
 3. ylle.niinemets@gmail.com
  Minu arvates võiks neid kasutada visiitkaartidena, kus kirjas kõik Güleni kontaktid!
  Lisaks oleks väga äge jagada erinevaid visiidikaid justkui päeva sõnumina,
  igaüks saab oma soovituse rõõmsaks päevaks!

  VastaKustuta
 4. elokumel@gmail.com
  Mina otsiks lahedad raamid ja raamiks kõik postkaardid ära, et siis igav sein omapärasemaks muuta :)

  VastaKustuta
 5. karoliine@msn.com
  Mina paneksin need hetkel hoiule, kuid peale gümnaasiumi võtaksin need jälle välja ja leiaksin neile oma uues kodus väärilise koha. :) Megavinged!

  VastaKustuta
 6. pille991@hot.ee
  Ma paneksin oma rohelise köögi seinale raami sisse. Üks pilt/lause nii hakkas meeldima Käsi ja Kiri fb piltide seast, et ma lausa VAJAN seda omale silme ette. Iga päev! Köögis veedan kõige rohkem aega ka, seega... Jah.

  VastaKustuta
 7. merlimaevalja@gmail.com
  Paneksin ehk seinale. Ja samuti kingiksin sõpradele! :)

  VastaKustuta
 8. Oooh vauuu missugused postkaardid!!! Kuna ma olen nii suur postkaartide fänn, siis ma tean nendest juba peaaegu kõike, aga kõikidest linnadest&riikidest kust postkaarte olen saatnud, pole ma selliseid veel kordagi näinud! Isegi mitte sarnaseid! Super töö! Juba panin põnevusest like i tollele lehele, ja varsti ilmselt saavad juba kõik olulised ja suurepärased inimesed just selliseid üllatusi oma postkastist!
  Kirsika.kolga@gmail.com
  Ah jaaa, võidupostkaardid, mõne jätan heaga endale imetlemiseks ja inspireerumiseks, mõne teise saadaks kohe laia maailma, sest — postkaardi saatmine annab enamasti veel suurema mõnu—rõõmu&tänutunde kui selle saamine!

  VastaKustuta
 9. Mina samuti raamiks ära ja hoopis kasutaksin neid kingitustena enda pulmas viktoriinis auhindadena :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign