Pages

20. juuni 2016

KÄT X Samsung x Kadri Kruus


Reede õhtul õnnestus mul väisata Loomelinnaku A3 maja kolmandat korrust, kus asub KÄT showroom. Nimelt toimus seal väike workshop, mille viis läbi KÄTi omanik ja disainer Kätlin Kikkas, kes rääkis tehnoloogia ja ehete kokku sobitamisest ja üldiselt stiilist. Põhifookuses oli Samsungi uus roosa S7 Edge telefon, millega kohapeal mängida sai. Telefonist inspireeritult, oli kotidisainer Kadri Kruus, loonud uue, imeliselt roosa ja armsa koti, mida ma kohe endale tahtsin! 

Nii roosa! Nii väike! Nii armas!

Mängis mõnus muusika, pakuti vegan snäkke ning sai uurida KÄT'i kollektsioone (mida mul pole õnnestunud siiani teha). Üks valge mantel võlus mind... Pilti näete all. 


Kuna ma ei tea sellest Samsungi uuest lipulaevast eriti midagi, siis olin üsna kohkunud, kui öeldi, et okei, nüüd pane see telefon lillevaasi (mis oli vett täis!). Niisiis, mu emotsioon: 

Selline nerd olen ikka :D Mind ajab see pilt nii naerma! Aga nagu näha, siis suutsin selle telefoni ikkagi natukeseks vee alla saada... Kartus oli küll, et kui ma nüüd selle telefoni tuksi keeran.. kes kinni maksab :D

Kõik pildid Kalev Lilleorg, aitäh!

Peale üht roosat ja moekat õhtut suundusin otse Iconisse, kus toimus nende Creatives agency launch-party (inglise keeles tundub kõik palju fancym). Pidu, igatahes! Sellest õhtust saan pilte näidata, kui filmirulli ilmutusse viin! Õhtu oli väga meeleolukas ning minusuguse väikese kirbu jaoks oli seal ikka nii palju inspireerivad ja tähtsaid inimesi (fotograafid, stilistid jne). 
Loodetavasti tulid kaameraga pildid välja ja saan koos teiega neid hiljem uudistada!

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign