Pages

29. juuni 2016

STONE OF THE DAY - ASURIIT


Järjekordne imeline imeline leid.. Ma ei mäleta täpselt, kuidas ma asuriidini jõudsin, aga see juhtus alles hiljuti, ilmselt Pinterestis scrollides. See sinine toon.. see sügavus, ma olin koheselt lummatud!

Asuriiti peetakse ka täna väga vaimseks kiviks. Arvatakse, et ta parandab mälu, aitab keskenduda ning soodustab Kolmanda Silma avanemist. Ta on suurepärane mõtluskivi, mis aitab asju selgemini näha. Ta suurendab mõistmist ning toob alateadvuses peituvad mälestused pinnale. Asuriit aitab muuhulgas ka ennast põhjalikumalt analüüsida ja jõuda sügavama mõistmiseni.

Asuriidil on tähtis roll šamanistlikes rituaalides. Ta on seotud võimsa energiaga, mida kasutades on šamanistliku rituaali käigus muundunud teadvuseseisundiga võimalik ületada aja ja ruumi piire.

Asuriit annab võimaluse uue reaalsuse loomiseks. Ta sümboliseeribki hetke, mil vanad mõttemustrid kaovad ning asenduvad sügava mõistmisega. Asuriit aitab tuua pinnale peidus oleva hirmud ning muuta need tarkuseks.

​Oma mõjult on ta sügav ja läbitungiv. Seetõttu peetaksegi asuriiti sageli valguseks, mis hajutab pimeduse ning loob uue alguse.

Füüsilisel tasandil soodustab asuriit haavade paranemist, ning aitab ravida hüpertooniat, silmahaiguseid, hallutsinatsioone, hüsteeriat, melanhooliat ja epilepsiat. 
Ta soodustab ka energia voolamist, puhastab mentaalkeha ja annab oma kandjale võimsad meditatsioonikogemused.
-kristallimaailm.ee

Leidsin ka ühe vägeva Etsy poe, kus on müügil väga vägevad kaelakeed - te ometi vaadake seda värvi! Rohkem infot ja pilte leiate lingilt all pool.


Etsy link SIIN!

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign